تور ترکیه | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی ترکیه

معرفی ترکیه

ترکیه با نام رسمی جمهوری ترکیه، کشوری در جنوب شرقی اروپا و شمال غربی آسیا است. این کشور زیبا و دلربا جمعیتی در حدود ۷۲ میلیونی دارد که اکثر آنها شهر نشین هستند. زبان رسمی مردم این کشور ترکی می باشد که تفاوت چندانی با زبان آذری ندارد. پایتخت این کشور آنکارا می باشد. کشور ترکیه دو همسایه اروپایی و شش همسایه آسیایی دارد و با ایران حدود ۴۵۴ کیلومتر مرز مشترک دارد. دین اصلی و رسمی مردم ترکیه اسلام می باشد و تنها ۲ درصد از آنها پیرو دین های دیگری هستند. همچنین این کشور زیبا میان دو فرهنگ شرق و غرب قرار دارد که فرهنگ این کشور بیشتر به شرق نزدیک تر است. شیعیان ترکیه به ۲ بخش تقسیم می شوند ۱- شیعیان امامی مذهب شرق ترکیه و مهاجران به استامبول و سایر نقاط کشور ترکیه ۲- علویان.


تور ترکیه

تور ترکیه

از آنجایی که ترکیه کشوری زیبا و پر جاذبه است که هر ساله هزاران گردشگر از این کشور زیبا دیدن می کنند. ترکیه کشوری کوهستانی و نسبتاً پرباران است. شکل این کشور مانند یک مستطیل است که از سوی شرق و غرب امتداد یافته‌ است. گردشگران می توانند با سفر به این کشور با تور ترکیه خاطرات خوشی را در کنار خانواده هایشان رقم بزنند. ترکیه در بین کشورهای همجوار خود بیشترین تعداد گردشگران را داراست تا آنجا که صنعت گردشگری تبدیل به یکی از قطب های اقتصاد این کشور گردیده است. تور ترکیه معمولا برای شهرهای مهم و نقاط گردشگری پرطرفدار آن به صورت ترکیبی نیز ارائه می شود که در بین آنها تور استانبول و تور آنتالیا از جایگاه خاصی برخوردار هستند.


تور ارزان و لحظه آخری ترکیه

تور ارزان و لحظه آخری ترکیه

با توجه به اینکه برای سفر به کشور زیبای ترکیه نیاز به صدور ویزا نیست لذا گردشگران به راحتی می توانند به این کشور سفر کنند و از آفرهای تور ترکیه لحظه آخری استفاده کنند. تور ترکیه نسبت به تور ارمنستان و تور گرجستان اگر چه کمی گرانتر است اما با توجه به جاذبه های گردشگری متنوع تر در بین گردشگران از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و طرفداران بیشتری نیز دارد.وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید