تور تایلند | ارزان و لحظه آخری | تور گشت
آخرین تورها
متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
جدیدترین اخبار مشاهده همه

معرفی پوکت + تصاویر و ویدئو

معرفی اجمالی پوکت پوکت یکی از افسانه ای ترین جزایر کشور تایلند می باشد که در جنو...

بیشتر بخوانید

معرفی پاتایا + تصاویر و ویدئو


تورهای تایلند معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید و ویزا برای سفر به تایلند، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
برای سفر به کشور تایلند از ایران، وجود گذرنامه یا پاسپورت، فیش پرداختی عوارض خروج از کشور و البته ویزای تایلند الزامی است.
خیر با توجه به لزوم وجود ویزا برای سفر به تایلند از ایران در حال حاضر امکان خرید تورهای لحظه اخری برای تایلند وجود ندارد.
آب و هوای کشور تایلند در حدفاصل ماه های نوامبر تا فوریه که ماه های سرد سال به حساب می آیند بسیار مناسب است چرا که از گرمای هوا و باران های سیل آسای این منطقه کاسته می شود. در واقع در این موقع از سال دمای هوا در روز حدود 28 سانتیگراد و در شب هم تا 12 درجه رسیده که بسیار مطلوب گردشگران خواهد بود.
بله شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به خرید تورهای تایلند همه کارها را به آژانس های مسافرتی بسپارید. اگر ویزای عادی تایلند را بخواهید، آژانس ها ضرف مدت یک هفته آنرا در اختیار شما قرار خواهند داد. در صورتی که ویزای فوری تایلند را درخواست کنید نهایتا 2 تا 3 روزه، ویزای شما آماده خواهد بود.
در خبرنامه عضو شوید