تور تایلند | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور تایلند

سفر به تایلند در سالیان اخیر به یکی از برنامه های مسافرتی معمول در بین اغلب گردشگران دنیا از جمله ایرانی ها تبدیل شده است. در واقع تایلند با وجود جاذبه های توریستی فراوان خود را به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری دنیا مطرح کرده است. با توجه به اهمیت این کشور تور تایلند هم بسیار مورد توجه گردشگران آن می باشد. در واقع تور تایلند برای کسانی که به دنبال تجربه های باورنکردنی باستانی تا هیجان در دنیای زیر آب و روی اب هستند، گزینه ای مناسب خواهد بود. تور تایلند ممکن است به تنهایی برای شهرها و جزیره های دیدنی آن یعنی بانکوک، پاتایا و یا پوکت و ساموئی ارائه شود و یا اینکه به صورت ترکیبی از دو یا سه مسیر مذکور در اختیار گردشگران ایرانی قرار گیرد که بسیار هیجان انگیز خواهند بود.


تورهای تایلند معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید و ویزا برای سفر به تایلند، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
برای سفر به کشور تایلند از ایران، وجود گذرنامه یا پاسپورت، فیش پرداختی عوارض خروج از کشور و البته ویزای تایلند الزامی است.
خیر با توجه به لزوم وجود ویزا برای سفر به تایلند از ایران در حال حاضر امکان خرید تورهای لحظه اخری برای تایلند وجود ندارد.
آب و هوای کشور تایلند در حدفاصل ماه های نوامبر تا فوریه که ماه های سرد سال به حساب می آیند بسیار مناسب است چرا که از گرمای هوا و باران های سیل آسای این منطقه کاسته می شود. در واقع در این موقع از سال دمای هوا در روز حدود 28 سانتیگراد و در شب هم تا 12 درجه رسیده که بسیار مطلوب گردشگران خواهد بود.
بله شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به خرید تورهای تایلند همه کارها را به آژانس های مسافرتی بسپارید. اگر ویزای عادی تایلند را بخواهید، آژانس ها ضرف مدت یک هفته آنرا در اختیار شما قرار خواهند داد. در صورتی که ویزای فوری تایلند را درخواست کنید نهایتا 2 تا 3 روزه، ویزای شما آماده خواهد بود.
تمام امکاناتی که در هتل ALL وجود دارد در هتل های UALL نیز وجود دارد. در هتل های UALL به صورت ۲۴ ساعته می توانید از غذا و خوراکی های رایگان استفاده نمایید. اما در هتل های All سرویس دهی تا ساعت ۱۱ شب ارائه می شود.
خدمات VIP برای افرادی که از لحاظ سیاسی معروف هستند صورت می‌پذیرد و شامل خدمات فرودگاهی و هتل می‌شود.مانند وزرا، سفیران و روسای جمهور. اما خدمات CIP شامل افراد معروف مانند روسای کارخانجات، روسای تیم‌های فوتبال، تجار بزرگ و غیره می شود. با توجه به اینکه برای دریافت این خدمات باید هزینه پرداخت شود تمام مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه درخواست خدمات CIP نمایند.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

ساحل لائم سینگ, تکه ای از بهشت بر روی زمین در تایلند + تصاویر

ساحل لائم سینگ یکی از سواحل زیبا و دوست داشتنی تایلند می باشد که در جزایر غربی شه...

بیشتر بخوانید

باغ استوایی نونگ نوچ در تایلند + تصاویر

معبد سفید رنگ و جذاب وات رونگ خون در تایلند + تصاویر و ویدئو

معبد وات رونگ خون یکی از عجیب ترین و زیباترین معابد جهان می باشد که در تایلند ...

بیشتر بخوانید

جزیره فی فی بهشت گمشده پوکت در تایلند + تصاویر و ویدئو
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید