تور شیراز | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور شیراز

شیراز یکی از کلان شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان فارس می باشد که هر ساله گردشگران بسیاری را با استفاده از تور شیراز به سوی خود جذب می کند. شهر زیبای شیراز از سمت غرب به کوه دراک، از سمت شمال به کوههای بمو، سبز پوشان، چهل مقام و بابا کوهی محدود شده است. این شهر که گنجینه ای از فرهنگ فارسی می باشد ، مقبره شاعران و عارفان بسیاری در آن وجود دارد. علاقه مندان به شهر و ادب فارسی می توانند با استفاده از تور شیراز از اقصی نفاط دنیا به این شهر سفر می کنند. این شهر از قدیم به دلیل موقعیت مرکزی خود در منطقهٔ زاگرس جنوبی و واقع شدن در یک منطقهٔ به نسبت حاصل‌خیز، محلی طبیعی برای مبادلات محلی کالا بین کشاورزان، یکجانشینان و عشایر بوده‌است. شیراز به دلیل داشتن جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی فراوان، همواره گردشگران تور شیراز را به سوی خود می کشاند.


تورهای شیراز معمولا شامل بلیت رفت و برگشت، استقبال فرودگاهی و اقامت هتل به همراه صبحانه می باشد. برخی از تور ها تخفیفات ویژه ای برای مکان های گردشگری، گشت جزیره، رستوران ها، پارک دلفین ها و … را ارائه می دهند.
ساعت پرواز تهران تا شیراز : یک ساعت بیست و یک دقیقه
برای افراد بالا ی 5 سال تور , کامل محسوب می شود یعنی شامل پرواز و هتل. برای افراد بین 2 تا 5 سال فقط هزینه پرواز محسوب می گردد. برای افراد زیر 2 سال هزینه بین 100/000 تا 120/000 تومان به عنوان بیمه پرواز استرداد می گردد.
مدارک شامل اسامی (نام و نام خانوادگی به همراه پیشوند و پسوند در صورت وجود ) و شماره ملی.
به هیچ عنوان امکان پذیرش هتل در صورت نداشتن محرمیت شرعی وجود ندارد. دقت شود محرمیت کلیه افراد نسبت به همدیگر در صورت اسکان در یک اتاق در هتل الزامی است. به عنوان مثال امکان اسکان 2 زوج در یک اتاق وجود ندارد.
خدمات BBاتاق+ یک وعده صبحانه. خدمات HB اتاق+صبحانه+یکی از دو وعده ناهار یا شام. خدمات FB اتاق+صبحانه+ناهار+شام

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

معرفی شیراز + تصاویر و ویدئو

معرفی اجمالی شیراز شیراز یکی از پرطرفدارترین و بزرگ ترین شهرهای ایران و مرکز استان...

بیشتر بخوانید

در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید