تور شانگهای | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور شانگهای

شانگهای یکی از کلان شهرهای بزرگ چین می باشد که در دلتای رود یانگ تسه در جنوب دامنه رود یانگ تسه در میانه انتهای شرقی خاک اصلی چین واقع شده است. این شهر که به شهر جنگل آسمان خراش ها مشهور است میزبان دومین برج مرتفع دنیا می باشد. در کنار آسمان خراش ها، این شهر سرشار از تاریخ، فرهنگ، هنر و زندگی شهری مدرن می باشد که هرساله گردشگران بسیاری از اقصی نقاط جهان را با استفاده از تور شانگهای به سوی خود جذب می کند.


اخذ بلیط و ویزا، رزرو هتل، برنامه سفر،راهنمای تور،بیمه مسافرتی ترانسفر از فرودگاه به هتل و بلعکس،گشت های شهری و...
هموطنان عزیزی که قصد سفر به شانگهای را دارند باید قبل از سفر باید نسبت به اخذ ویزا اقدام نمایند. و مسافران می توانند جهت اخذ ویزا با در دست داشتن مدارکی مانند اصل پاسپورت (گذرنامه): اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از تاریخ سفر باشد.، شناسنامه ایرانی، دو قطعه عکس 4 در 6 با زمینه سفید، فرم تکمیل برای گرفتن ویزا، بلیط یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد و تمکن مالی نسبت به تهیه ویزا اقدام نمایند.
خیر- زیرا برای سفر به شانگهای اخذ ویزا اجباری می باشد لذا ارائه تور لحظه آخری به مقصداین شهر امکان پذیر نمی باشد.
ویزای یکبار ورود و دوبار ورود،۹۰ روز از زمان صدور اعتبار دارند و از زمان ورود شما به شانگهای، ۳۰ روز میتوانید اقامت داشته باشید.لازم است بدانید که که این اعتبار بر روی ویزای شانگهای درج میشود.
تمام امکاناتی که در هتل ALL وجود دارد در هتل های UALL نیز وجود دارد. در هتل های UALL به صورت ۲۴ ساعته می توانید از غذا و خوراکی های رایگان استفاده نمایید. اما در هتل های All سرویس دهی تا ساعت ۱۱ شب ارائه می شود.
خدمات VIP برای افرادی که از لحاظ سیاسی معروف هستند صورت می‌پذیرد و شامل خدمات فرودگاهی و هتل می‌شود.مانند وزرا، سفیران و روسای جمهور. اما خدمات CIP شامل افراد معروف مانند روسای کارخانجات، روسای تیم‌های فوتبال، تجار بزرگ و غیره می شود. با توجه به اینکه برای دریافت این خدمات باید هزینه پرداخت شود تمام مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه درخواست خدمات CIP نمایند.
بهترین زمان برای سفر به شانگهای فصل بهار می باشد.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

معرفی شانگهای + تصاویر و ویدیو

شانگهای یکی از کلان شهرهای بزرگ چین می باشد که در دلتای رود یانگ تسه در جنوب دامنه ر...

بیشتر بخوانید

در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید