تور ساموئی | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور ساموئی

ساموئی یکی از زیباترین جزایر تایلند می باشد که دارای حدود 230 کیلومتر مربع مساحت می باشد و در 700 کیلومتری جنوب بانکوک و در استان سوراتانی در خلیج تایلند قرار گرفته است. ساموئی پس از جزیره زیبای پوکت و چانگ بعنوان سومین جزیره بزرگ تایلند شناخته شده است و هر ساله طرفداران بیشماری را با استفاده از تور ساموئی به سوی خود می کشاند. این جزیره رویایی از لحاظ منابع طبیعی بسیار غنی بوده و سواحل شنی سفید، تپه های مرجانی و تعداد بیشماری درختان نارگیل را در دل خود گنجانده است. در کنار تورهای بانکوک، پوکت و پاتایا تور ساموئی نیز از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.


تورهای ساموئی معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید و ویزا برای سفر به تایلند، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
برای سفر به کشور ساموئی از ایران، وجود گذرنامه یا پاسپورت، فیش پرداختی عوارض خروج از کشور و البته ویزای تایلند الزامی است.
خیر با توجه به لزوم وجود ویزا برای سفر به ساموئی از ایران در حال حاضر امکان خرید تورهای لحظه اخری برای ساموئی وجود ندارد.
بله شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به خرید تورهای ساموئی همه کارها را به آژانس های مسافرتی بسپارید. اگر ویزای عادی تایلند را بخواهید، آژانس ها صرف مدت یک هفته آنرا در اختیار شما قرار خواهند داد. در صورتی که ویزای فوری ساموئی را درخواست کنید نهایتا 2 تا 3 روزه، ویزای شما آماده خواهد بود.
تمام امکاناتی که در هتل ALL وجود دارد در هتل های UALL نیز وجود دارد. در هتل های UALL به صورت ۲۴ ساعته می توانید از غذا و خوراکی های رایگان استفاده نمایید. اما در هتل های All سرویس دهی تا ساعت ۱۱ شب ارائه می شود.
خدمات VIP برای افرادی که از لحاظ سیاسی معروف هستند صورت می‌پذیرد و شامل خدمات فرودگاهی و هتل می‌شود.مانند وزرا، سفیران و روسای جمهور. اما خدمات CIP شامل افراد معروف مانند روسای کارخانجات، روسای تیم‌های فوتبال، تجار بزرگ و غیره می شود. با توجه به اینکه برای دریافت این خدمات باید هزینه پرداخت شود تمام مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه درخواست خدمات CIP نمایند.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

معرفی ساموئی + تصاویر و ویدئو

ساموئی یکی از زیباترین جزایر تایلند می باشد که دارای حدود 230 کیلومتر مربع مساحت می ...

بیشتر بخوانید

در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید