تور سنت پترزبورگ | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ پس از مسکو دومین شهر بزرگ روسیه می باشد که در منتهی الیه شمال غربی کشور روسیه واقع شده است. این شهر که در بین مردم روسیه به پنجره ای به اروپا شهرت دارد در سال 1703 به وسیله پتر کبیر پایه گذاری شد. سنت پترزبورگ بدون شک زیباترین شهرهای دنیا می باشد که گردشگران تور سنت پترزبورگ می توانند، در سفر به این شهر بزر‌گترین موزه ها، زیباترین کلیساها و مهم‌ترین جشن های هنری و فرهنگی جهان را ببینند.در بین تورهای روسیه تور سنت پترزبورگ از ترافیک بیشتری برخوردار می باشد و هر ساله میزبان گردشگران بسیاری از سراسر دنیا می باشد.


بلیط رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، گشت شهری.
هموطنان عزیزی که قصد سفر به سنت پترزبورگ را دارند باید قبل از سفر باید نسبت به اخذ ویزا این کشور اقدام نمایند. و مسافران می توانند جهت اخذ ویزا سنت پترزبورگ با در دست داشتن مدارکی مانند اصل گذرنامه، کپی شناسنامه و کارت ملی، 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید، مشخصات فردی و وچر هتل برای اخذ ویزا اقدام کند.
خیر- زیرا برای سفر به این شهر اخذ ویزا اجباری می باشد لذا ارائه تور لحظه آخری به مقصد این شهر امکان پذیر نمی باشد.
براساس قیمت بلیط هواپیمای پرواز ایرانی (ماهان،ایران ایر و تابان) و پرواز خارجی (ایرفلوت، اس 7 سیبریا و ن نوردویند) به مقصد شهر سنت پترزبورگ و قیمت هتل رزرو شده در هتل های سن پترزبورگ متفاوت و متغیر است. علاوه بر این دو فاکتور که تاثیر زیادی در قیمت تور سنت پترزبورگ دارند، تعداد روزهای مدت تور و فصلی که در آن به سنت پترزبورگ سفر می کنید نیز می توانند نرخ تور سنت پترزبورگ را دستخوش تغییرات کنند. معمولا تور محبوب سنت پترزبورگ در ماه های پاییز و زمستان با توجه به شرایط خاصی که دارد، ارزان تر و در اصطلاح توریستی می باشد.
بهترین زمان برای سفر به شهر سنت پترزبورگ اردیبهشت تا شهریور می باشد.
تمام امکاناتی که در هتل ALL وجود دارد در هتل های UALL نیز وجود دارد. در هتل های UALL به صورت ۲۴ ساعته می توانید از غذا و خوراکی های رایگان استفاده نمایید. اما در هتل های All سرویس دهی تا ساعت ۱۱ شب ارائه می شود.
خدمات VIP برای افرادی که از لحاظ سیاسی معروف هستند صورت می‌پذیرد و شامل خدمات فرودگاهی و هتل می‌شود.مانند وزرا، سفیران و روسای جمهور. اما خدمات CIP شامل افراد معروف مانند روسای کارخانجات، روسای تیم‌های فوتبال، تجار بزرگ و غیره می شود. با توجه به اینکه برای دریافت این خدمات باید هزینه پرداخت شود تمام مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه درخواست خدمات CIP نمایند.
بله در حال حاضر در صورت خروج از کشور پرداخت عوارض تمام رده های سنی از جمله کودکان را نیز شامل می شود.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

معرفی سنت پترزبورگ + تصاویر و ویدئو

سنت پترزبورگ پس از مسکو دومین شهر بزرگ روسیه می باشد که در منتهی الیه شمال غربی کشو...

بیشتر بخوانید

در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید