تور قشم | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور قشم

قشم یکی از زیباترین و بزرگترین جزایر ایران و خلیج فارس می باشد که در استان هرمزگان واقع شده است. با توجه به اینکه این جزیره مرکز اصلی توسعه منطقه آزاد تجارت و صنعت می باشد، هر ساله گردشگران بسیاری با استفاده از تور قشم به این جزیره سفر می کنند. حدود ۱۴۹۱ کیلومتر مربع وسعت دارد که مساحت آن 2.5 برابر بزرگتر از بحرین دومین جزیره بزرگ در خلیج فارس می باشد. اگر می خواهید از تمام عجایب هفتگانه جزیره دیدن نمایید باید چند روز برای آن وقت بگذارید. اکثر جاذبه های گردشگری قشم روباز هستند پس به گردشگران تور قشم توصیه می شود اوقات خنک سال یعنی از اواسط شهریور تا اواسط فروردین از جزیره دیدن نمایند.


تور قشم عموما شامل بلیط هواپیما رفت و برگشت, اقامت در هتل , استقبال فرودگاهی , صبحانه به صورت بوفه و تخفیفات گردشگری می باشد. به صورت خاص برخی هتل ها تور را با نهار عرضه می کنند . برخی هتل ها نیز ترانسفر برگشت دارند.
اگر پرواز به صورت سیستمی باشد امکان کنسلی پرواز وجود دارد البته با درصد جریمه. اگر پرواز به صورت چارتر باشد امکان کنسلی وجود ندارد و پرواز سوخت کامل می شود. کنسلی هتل هم به شرط فروش مبلغ با درصد جریمه بازگردانده می شود.
زیرا در تور قشم , پرواز به صورت چارتر و هتل ها به صورت گارانتی می باشد. در صورتی که اگر به صورت جداگانه اقدام به سفر نمایید باید هتل را با نرخ آزاد خریداری نمایید و اگر بلیط از فرودگاه خریداری شود چند برابر بلیط چارتر است.
برای افراد بالا ی 5 سال تور , کامل محسوب می شود یعنی شامل پرواز و هتل. برای افراد بین 2 تا 5 سال فقط هزینه پرواز محسوب می گردد. برای افراد زیر 2 سال هزینه بین 100/000 تا 120/000 تومان به عنوان بیمه پرواز استرداد می گردد.
مدارک شامل اسامی (نام و نام خانوادگی به همراه پیشوند و پسوند در صورت وجود ) و شماره ملی.
به هیچ عنوان امکان پذیرش هتل در صورت نداشتن محرمیت شرعی وجود ندارد. دقت شود محرمیت کلیه افراد نسبت به همدیگر در صورت اسکان در یک اتاق در هتل الزامی است. به عنوان مثال امکان اسکان 2 زوج در یک اتاق وجود ندارد.
ساعت تحویل اتاق 14 و تخلیه اتاق 12 می باشد و هتل هیچ گونه تعهدی در قبال واگذاری اتاق خارج از محدوده ذکر شده ندارد.
خدمات BBاتاق+ یک وعده صبحانه. خدمات HB اتاق+صبحانه+یکی از دو وعده ناهار یا شام. خدمات FB اتاق+صبحانه+ناهار+شام

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

معرفی قشم + تصاویر و ویدئو

معرفی اجمالی قشم جزیره قشم یکی از بزرگترین جزایر ایران و خلیج فارس می باشد که در اس...

بیشتر بخوانید

در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید