تور پنانگ | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
مقدمه ای بر تور پنانگ

پنانگ که ایالتی در کشور مالزی است امروزه تبدیل به مقصد مسافرتی بسیاری از گردشگران و حتی ایرانی ها شده است. این جزیره با برخورداری از سواحل دل انگیز و ماسه ای خود که پوشیده از نخل ها و جنگل های استوایی می باشند محل امن و توام با آرامشی برای کسانی است که به دنبالی دوری از هیاهو حاکم بر کوالالامپور هستند، خواهد بود. وجود باغ های شگفت انگیزی در پنانگ باعث شده تا به نام بهشت ماجراجویان نیز شهرت یابد. با وجود این همه زیبایی حاکم در پنانگ بایستی گفت که تورهای پنانگ از برجسته ترین تورهای موجود در بین تورهای کشور مالزی به حساب می آیند. البته یادتان نرود که تورهای پنانگ را می توان به گونه ای دیگر هم تجربه نمود و با سفر به مالزی به تورهای ترکیبی پنانگ مثل تور ترکیبی پنانگ با تور کوالالامپور که تجربه ای فراموش نشدنی در سفر به مالزی خواهد بود.


تورهای پنانگ معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید و ویزا برای سفر به مالزی، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
هموطنان عزیزی که قصد سفر به پنانگ را دارند باید قبل از سفر باید نسبت به اخذ ویزا این کشور اقدام نمایند.و مسافران می توانند جهت اخذ ویزا پنانگ با در دست داشتن مدارکی مانند اصل گذرنامه، کپی، شناسنامه و کارت ملی، 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید، مشخصات فردی و وچر هتل برای اخذ ویزا اقدام کند
خیر با توجه به اینکه تورهای لحظه آخری در کل حدود 72 ساعت قبل از شروع تور ارائه می شوند و صدور ویزای پنانگ دست و کم 3 روز طول می کشد لذا عملا امکان رزرو تورهای لحظه اخری برای پنانگ وجود نخواهد داشت.
بله در صورتی که پرواز به صورت سیستمی باشد امکان کنسلی پرواز و تور با تقابل جریمه مورد نظر وجود دارد اما بایستی توجه داشته باشید که چنانچه تور با پرواز چارتر بسته شده باشد امکان کنسلی تور جود نداشته و کنسلی تور معادل سوخت کامل آن خواهد بود.
تمام امکاناتی که در هتل ALL وجود دارد در هتل های UALL نیز وجود دارد. در هتل های UALL به صورت ۲۴ ساعته می توانید از غذا و خوراکی های رایگان استفاده نمایید. اما در هتل های All سرویس دهی تا ساعت ۱۱ شب ارائه می شود.
خدمات VIP برای افرادی که از لحاظ سیاسی معروف هستند صورت می‌پذیرد و شامل خدمات فرودگاهی و هتل می‌شود.مانند وزرا، سفیران و روسای جمهور. اما خدمات CIP شامل افراد معروف مانند روسای کارخانجات، روسای تیم‌های فوتبال، تجار بزرگ و غیره می شود. با توجه به اینکه برای دریافت این خدمات باید هزینه پرداخت شود تمام مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه درخواست خدمات CIP نمایند.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

بازدید از موزه ملی مالزی + تصاویر

یکی دیگر از دیدنی های محبوب مالزی در بین گردشگران موزه ملی مالزی می باشد که در شهر ک...

بیشتر بخوانید

غار میمون ها, مکانی سحرانگیز و جذاب در مالزی + تصاویر و ویدئو

هیجانی بی پایان در مجموعه تفریحی بلندی های کنتینگ در مالزی

بلندی های کنتینگ یکی از مکان های منحصر به فرد و پرطرفدار مالزی می باشد که در قسمت...

بیشتر بخوانید

برجایاهیل, معروف به دهکده فرانسوی ها در مالزی
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید