تور پاتایا | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور پاتایا

پاتایا شهری ساحلی و کوچک در تایلند می باشد که در ساحل شرقی خلیج تایلند واقع شده است. این شهر ساحلی در 165 کیلومتری و در جنوب شرقی شهر بانکوک قرار دارد. از آنجایی که این شهر بعنوان زیباترین مناطق گردشگری تایلند شناخته شده است هر ساله گردشگران بسیاری با استفاده از تور پاتایا از این شهر زیبا دیدن می کنند. پاتایا به دلیل داشتن شرایط آب و هوایی مناسب و وجود سواحل رویا و امکانات تفریحی بسیار محبوب ترین مقصد گردشگری در نزد گردشگران تور پاتایا محسوب می شود. سالانه بیش از 5.5 میلیون گردشگر از اقصی نقاط دنیا با استفاده از تور پاتایا از این شهر رمانتیک دیدن می کنند.


تورهای پاتایا معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید و ویزا برای سفر به تایلند، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
برای سفر به پاتایا از ایران، وجود گذرنامه یا پاسپورت، فیش پرداختی عوارض خروج از کشور و البته ویزای پاتایا الزامی است.
خیر با توجه به لزوم وجود ویزا برای سفر به پاتایا از ایران در حال حاضر امکان خرید تورهای لحظه اخری برای پاتایا وجود ندارد.
بله شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به خرید تورهای پاتایا همه کارها را به آژانس های مسافرتی بسپارید. اگر ویزای عادی پاتایا را بخواهید، آژانس ها ضرف مدت یک هفته آنرا در اختیار شما قرار خواهند داد. در صورتی که ویزای فوری پاتایا را درخواست کنید نهایتا 2 تا 3 روزه، ویزای شما آماده خواهد بود.
بله در صورتی که پرواز به صورت سیستمی باشد امکان کنسلی پرواز و تور با تقابل جریمه مورد نظر وجود دارد اما بایستی توجه داشته باشید که چنانچه تور با پرواز چارتر بسته شده باشد امکان کنسلی تور جود نداشته و کنسلی تور معادل سوخت کامل آن خواهد بود.
تمام امکاناتی که در هتل ALL وجود دارد در هتل های UALL نیز وجود دارد. در هتل های UALL به صورت ۲۴ ساعته می توانید از غذا و خوراکی های رایگان استفاده نمایید. اما در هتل های All سرویس دهی تا ساعت ۱۱ شب ارائه می شود.
خدمات VIP برای افرادی که از لحاظ سیاسی معروف هستند صورت می‌پذیرد و شامل خدمات فرودگاهی و هتل می‌شود.مانند وزرا، سفیران و روسای جمهور. اما خدمات CIP شامل افراد معروف مانند روسای کارخانجات، روسای تیم‌های فوتبال، تجار بزرگ و غیره می شود. با توجه به اینکه برای دریافت این خدمات باید هزینه پرداخت شود تمام مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه درخواست خدمات CIP نمایند.
بهترین زمان سفر به پاتایا در طی ماه‌های آذر تا ابتدای فروردین است. در این زمان رطوبت هوا چندان نیست و نسیم خنکی می‌وزد.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

معرفی پاتایا + تصاویر و ویدئو

معرفی اجمالی پاتایا پاتایا شهری ساحلی و کوچک در تایلند می باشد که در ساحل شرقی خ...

بیشتر بخوانید

در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید