تور مشهد| ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور مشهد

مشهد یکی از کلان شهرهای بزرگ ایران می باشد که در شمال شرقی کشور واقع شده است. این شهر مذهبی با 351 کیلومتر مربع پس از تهران دومین شهر بزرگ ایران می باشد. به دلیل وجود حرم مطهر رضوی در این شهر هر ساله گردشگران بسیاری با استفاده از تور مشهد از اقصی نقاط دنیا به مشهد سفر می کنند. در سال 1388 مشهد به عنوان پایتخت معنوی جهان معرفی گردید. در کشور عزیزمان ایران از میان تورهای داخلی تور مشهد از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد. پکیج های تور مشهد به دو صورت زمینی و هوایی ارائه می شود که تورهای زمینی علاوه بر مقرون به صرفه بودن فرصت مناسبی برای در کنار خانواده و دوستان می باشد. همچنین گردشگران می توانند با استفاده از تور ارزان که در فصول سرد سال و ایام غیر تعطیل که با قیمت مناسب ارائه می شود، استفاده نمایند.


پرواز رفت و برگشت، استقبال فرودگاهی، اقامت در هتل به همراه صبحانه
برای رزرو تور مشهد به مدارک شناسایی خاصی نیز نیست و برای رزرو تور تنها اطلاعات شخصی اولیه و شماره ملی کفایت می کند.
هزینه سفر برای کودکان بالای 5 سال مانند افراد بزرگسال محاسبه می شود و باید هزینه تور به صورت کامل پرداخت شود. برای کودکان 2 الی 5 سال تنها هزینه پرواز محاسبه می گردد و برای افراد زیر 2 سال هزینه تور مشهد مبلغی ما بین 80000 تا 100000 هزار تومان می باشد که به عنوان بیمه پرواز استراد می گردد.
بله- می توان تور مشهد را پس از کسر جریمه کنسل نمود. این کنسلی شامل کنسلی پرواز و کنسلی هتل می باشد. اما اگر پروازها به صورت چارتر باشد، امکان کنسل نمودن تور وجود ندارد و پرواز سوخت کامل محسوب می گردد.
معمولا سفر با تور مقرون به صرفه و ارزان تر می باشد. سفر با تور مشهد به دو دلیل برای مسافران امام رضا مقرون به صرفه تر است: 1- تورها معمولا با بهترین هتل ها و هتل آپارتمان ها قرار داد دارند و با قیمت کمتری می توانند در مشهد اقامت نمایند. 2- تورهای مشهد با خطوط هواپیمایی نیز قرار داد دارند پس هزینه پرواز به مشهد با تور در مقایسه با رزرو بلیط به وسیله شخص ارزان تر خواهد بود.
خیر- در صورت نداشتن محرمیت شرعی به هیچ عنوان در هیچ یک از هتل های مشهد امکان پذیرش افراد وجود ندارد. همچنین در صورت اقامت افراد در یک اتاق از هتل بتید نسبت به یکدیگر محرمیت داشته باشند. به طور مثال، امکان اسکان دو زوج در یک اتاق وجود ندارد.
پرواز رفت و برگشت، استقبال فرودگاهی، اقامت در هتل به همراه صبحانه
خدمات BBاتاق+ یک وعده صبحانه. خدمات HB اتاق+صبحانه+یکی از دو وعده ناهار یا شام. خدمات FB اتاق+صبحانه+ناهار+شام

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

خاطره یک روز به یاد ماندنی در مجموعه تفریحی سد چالیدره مشهد + تصاویر و ویدئو

سد چالیدره یکی از مکانهای تفریحی و پرطرفدار مشهد می باشد که در فاصله 10 کیلومتری ...

بیشتر بخوانید

یه دنیا هیجان در سرزمین موج های آبی مشهد + تصاویر

یک روز پر هیجان در باغ وحش وکیل آباد مشهد + تصاویر

باغ وحش وکیل آباد تنها باغ وحش مهیج مشهد می باشد که در جنوب غربی این شهر واقع شده...

بیشتر بخوانید

آرامگاه فردوسی بنایی باشکوه و دیدنی در مشهد + تصاویر
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید