تور مالزی | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
آشنایی با تور مالزی

مالزی کشوری در جنوب شرقی اسیاست که آب و هوای استوایی را داراست. وجود آسمان خراشهای نوساز و مراکز تفریحی و پارک های متنوع در سطوح شهرهای مالزی بویژه پایتخت این کشور یعنی شهر کوالالامپور باعث شده تا تورهای مالزی به عنوان یکی از پر مخاطب ترین تورهای گردشگری در بین توریست های ایرانی و سراسر جهان به حساب بیایند. همچنین وجود شهرهای ساحلی لنکاوی و پنانگ که در نوع خود منحصر به فرد می باشند باعث شده تا گردشگران زیادی از تورهای مالزی استقبال به عمل آورند. تورهای مالزی ممکن است برای ایرانیان به صورت جداگانه برای تور کوالالامپور، تور لنکاوی و تور پنانگ ارائه شود اما در عین حال ممکن است تورهای ترکیبی مالزی بین شهرهای مختلف این کشور به عنوان نمونه تور کوالالامپور با تور لنکاوی و یا حتی تور ترکیبی مالزی با تور سنگاپور برای گردشگران عزیز ارائه شوند که بسیار جذاب هم می باشند.


تورهای مالزی معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید و ویزا برای سفر به مالزی، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور مالزی را دارند باید قبل از سفر باید نسبت به اخذ ویزا این کشور اقدام نمایند. و مسافران می توانند جهت اخذ ویزا مالزی با در دست داشتن مدارکی مانند اصل گذرنامه، کپی شناسنامه و کارت ملی، 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید، مشخصات فردی و وچر هتل برای اخذ ویزا اقدام کند.
خیر با توجه به اینکه تورهای لحظه آخری در کل حدود 72 ساعت قبل از شروع تور ارائه می شوند و صدور ویزای مالزی دست و کم 3 روز طول می کشد لذا عملا امکان رزرو تورهای لحظه اخری برای مالزی وجود نخواهد داشت.
از آنجا که مالزی کشوری با آب و هوای استوایی و گرمسیری است لذا در این کشور خبری از تابستان های گرم و مستان های سرد نیست. در کل بهترین موقع برای سفر به مالزی در ماه های اردیبهشت تا مرداد و نیز آذر، دی و بهمن خواهد بود که متوسط دمای هوا در برهه های سال حدود 21 تا 33 درجه سانتی گراد است.
تورهای مالزی ممکن است فقط به مقصد کوالالامپور باشند که معمولا بین 6 تا 8 شب خواهند بود اما ممکن است تورهای ترکیبی کوالالامپور با دیگر شهرهای مالزی مثل لنکاوی و پنانگ هم گذاشته شوند. همچنین ممکن است تورهای مالزی به صورت ترکیبی با سنگاپور هم ارائه شوند. نکته اینجاست که تورهای ترکیبی با توجه به هزینه های حمل و نقل و مسافت بیشتر نسبت به تورهای اختصاصی گرانتر هم خواهند بود.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

بازدید از موزه ملی مالزی + تصاویر

یکی دیگر از دیدنی های محبوب مالزی در بین گردشگران موزه ملی مالزی می باشد که در شهر ک...

بیشتر بخوانید

غار میمون ها, مکانی سحرانگیز و جذاب در مالزی + تصاویر و ویدئو

هیجانی بی پایان در مجموعه تفریحی بلندی های کنتینگ در مالزی

بلندی های کنتینگ یکی از مکان های منحصر به فرد و پرطرفدار مالزی می باشد که در قسمت...

بیشتر بخوانید

برجایاهیل, معروف به دهکده فرانسوی ها در مالزی
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید