تور لنکاوی | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور لنکاوی

لنکاوی یکی از زیباترین شهرهای مالزی است که با سواحل دیدنی خود باعث جلب توجه بسیاری از گردشگران به این شهر از کشور مالزی می شود. این شهر که متشکل از مجموعه الجزایر متعددی بوده با جاذبه های گردشگری و امکانات ساحلی و دریایی متنوع خود در جذب گردشگران در سالیان اخیر بسیار موفق عمل کرده است. تورهای لنکاوی عموما به صورت ترکیبی با تورهای کوالالامپور در اختیار علاقمندان به مالزی قرار می گیرند که با توجه به تفریحات متنوع آن از جانب ما نیز به ایرانی های عزیز بسیتار توصیه می شوند.


تورهای لنکاوی معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید و ویزا برای سفر به مالزی، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
هموطنان عزیزی که قصد سفر به لنکاوی را دارند باید قبل از سفر باید نسبت به اخذ ویزا این کشور اقدام نمایند.و مسافران می توانند جهت اخذ ویزا لنکاوی با در دست داشتن مدارکی مانند اصل گذرنامه، کپی، شناسنامه و کارت ملی، 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید، مشخصات فردی و وچر هتل برای اخذ ویزا اقدام نمایند.
خیر با توجه به اینکه تورهای لحظه آخری در کل حدود 72 ساعت قبل از شروع تور ارائه می شوند و صدور ویزای لنکاوی دست و کم 3 روز طول می کشد لذا عملا امکان رزرو تورهای لحظه اخری برای لنکاوی وجود نخواهد داشت.
تورهای لنکاوی معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید و ویزا برای سفر به مالزی، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
بهترین زمان سفر به لنکاوی در ۴ ماه اول سال است البته سفر به لنکاوی در همه فصول سال امکان پذیر است اما در فصل بهار بارندگی بیشتر بوده و شما شدت گرمای هوا را کمتر حس خواهید کرد.
بله در صورتی که پرواز به صورت سیستمی باشد امکان کنسلی پرواز و تور با تقابل جریمه مورد نظر وجود دارد اما بایستی توجه داشته باشید که چنانچه تور با پرواز چارتر بسته شده باشد امکان کنسلی تور جود نداشته و کنسلی تور معادل سوخت کامل آن خواهد بود.
تمام امکاناتی که در هتل ALL وجود دارد در هتل های UALL نیز وجود دارد. در هتل های UALL به صورت ۲۴ ساعته می توانید از غذا و خوراکی های رایگان استفاده نمایید. اما در هتل های All سرویس دهی تا ساعت ۱۱ شب ارائه می شود.
خدمات VIP برای افرادی که از لحاظ سیاسی معروف هستند صورت می‌پذیرد و شامل خدمات فرودگاهی و هتل می‌شود.مانند وزرا، سفیران و روسای جمهور. اما خدمات CIP شامل افراد معروف مانند روسای کارخانجات، روسای تیم‌های فوتبال، تجار بزرگ و غیره می شود. با توجه به اینکه برای دریافت این خدمات باید هزینه پرداخت شود تمام مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه درخواست خدمات CIP نمایند.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

بازدید از موزه ملی مالزی + تصاویر

یکی دیگر از دیدنی های محبوب مالزی در بین گردشگران موزه ملی مالزی می باشد که در شهر ک...

بیشتر بخوانید

غار میمون ها, مکانی سحرانگیز و جذاب در مالزی + تصاویر و ویدئو

هیجانی بی پایان در مجموعه تفریحی بلندی های کنتینگ در مالزی

بلندی های کنتینگ یکی از مکان های منحصر به فرد و پرطرفدار مالزی می باشد که در قسمت...

بیشتر بخوانید

برجایاهیل, معروف به دهکده فرانسوی ها در مالزی
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید