تور کوالالامپور | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور کوالالامپور

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی است. این شهر که بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر مالزی است به داشتن ساختمان های لوکس و مدرن، پارک های شیک و سرسبز و معماری شهری متفاوتش شهرت دارد. برج های دوقلوی این شهر که پتروناس نام دارند امروزه آوازه و شهرت جهانی پیدا کرده اند. نزدیکی این شهر به خط استوا باعث شده تا در تمام فصول سال کوالالامپور آب و هوای بهاری داشته باشد و فرصت سفر برای گردشگران تور کوالالامپور در تمام طول سال فراهم باشد. گردشگران عزیز بایستی توجه داشته باشند که چنانچه تمایل دارند تا از شهرهای دیگر مالزی هم در کنار کوالالامپور دیدن نمایند به راحتی می توانند با تورهای ترکیبی کوالالامپور با تورهای لنکاوی و پنانگ هم به این کشور سفر کرده و سفری جذاب را تجربه نمایند.


تورهای کوالالامپور معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید و ویزا برای سفر به مالزی، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
هموطنان عزیزی که قصد سفر به کوالالامپور را دارند باید قبل از سفر باید نسبت به اخذ ویزا این کشور اقدام نمایند.و مسافران می توانند جهت اخذ ویزا کوالالامپور با در دست داشتن مدارکی مانند اصل گذرنامه، کپی شناسنامه و کارت ملی، 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید، مشخصات فردی و وچر هتل برای اخذ ویزا اقدام کند
خیر با توجه به اینکه تورهای لحظه آخری در کل حدود 72 ساعت قبل از شروع تور ارائه می شوند و صدور ویزای کوالالامپور دست و کم 3 روز طول می کشد لذا عملا امکان رزرو تورهای لحظه اخری برای کوالالامپور وجود نخواهد داشت.
بهترین زمان سفر به کوالالامپور برای افرادی که میخواهند که در آب و هوایی خنک به کوالالامپور سفر کنند، ماه های دسامبر و فوریه است. اگر میخواهید در زمان گرمای کوالالامپور سفر کنید، ماه مارس پیشنهاد میشود
بله در صورتی که پرواز به صورت سیستمی باشد امکان کنسلی پرواز و تور با تقابل جریمه مورد نظر وجود دارد اما بایستی توجه داشته باشید که چنانچه تور با پرواز چارتر بسته شده باشد امکان کنسلی تور جود نداشته و کنسلی تور معادل سوخت کامل آن خواهد بود.
تمام امکاناتی که در هتل ALL وجود دارد در هتل های UALL نیز وجود دارد. در هتل های UALL به صورت ۲۴ ساعته می توانید از غذا و خوراکی های رایگان استفاده نمایید. اما در هتل های All سرویس دهی تا ساعت ۱۱ شب ارائه می شود.
خدمات VIP برای افرادی که از لحاظ سیاسی معروف هستند صورت می‌پذیرد و شامل خدمات فرودگاهی و هتل می‌شود.مانند وزرا، سفیران و روسای جمهور. اما خدمات CIP شامل افراد معروف مانند روسای کارخانجات، روسای تیم‌های فوتبال، تجار بزرگ و غیره می شود. با توجه به اینکه برای دریافت این خدمات باید هزینه پرداخت شود تمام مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه درخواست خدمات CIP نمایند.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

معرفی کوالالامپور + تصاویر و ویدئو

کوالالامپور پایتخت رسمی مالزی و بزرگترین شهر این کشور می باشد که در جنوب شرقی آس...

بیشتر بخوانید

در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید