تور استانبول | ارزان و لحظه آخری | تور گشت
آخرین تورها
متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
جدیدترین اخبار مشاهده همه

تبلیغات در تورگشت

مدیریت وبسایت تورگشت در سال جاری (97-98) از کلیه آژانس های  دارای مجوز بند “ب&rd...

بیشتر بخوانید

ثبت شکایات

درباره ما

مدیر مسئول: آرش امینی-بازرگان حسن زاده وبسایت گردشگری تور گشت به مدیریت آقای ارش...

بیشتر بخوانید

قوانین و مقررات سایت تورگشت


تورهای مسافرتی استانبول عموما شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت هتل (البته برخی از هتل ها عموما صبحانه، برخی صبحانه و نهار یا صبحانه به همراه شام و برخی نیز صبحانه، ناهار و شام را نیز ارائه می کنند که این خدمات به نوع هتل و درخواست مسافر هم بستگی دارد)، خدمات CIP - ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری رایگان - راهنمای فارسی زبان - بیمه مسافرتی می باشد.
خیر، برای سفر به استانبول و سایر شهرهای کشور ترکیه از ایران در حال حاضر نیاز به صدور ویزا نیست.
1- به همراه داشتن پاسپورت (گذرنامه) با تاریخ اعتبار حداقل 6 ماه 2- فیش پرداخت عوارض خروج از کشور 3- ارز خارجی
عوارض خروج از کشور برای بار اول ۲۲۰ هزار تومان، بار دوم ۳۳۰ هزار تومان و بار سوم به بعد ۴۴۰ هزار تومان است که می توانید آن را به صورت اینترنتی و یا حضوری در فرودگاه و یا پایانه های مرزی زمینی پرداخت کنید.
بهترین زمان برای سفر به استانبول با درنظر گرفتن هزینه و دمای هوا و عدم ترافیک مسافر و شلوغی، بین اسفند تا اردیبهشت ماه میباشد که دمای هوا معتدل و بین 15 تا 20 درجه سانتی گراد بوده و به علت خلوت بودن نسبی شهر و عدم هجوم گردشگران قیمت هتل ها و اقامت مناسب است.
در حال حاضر اتباع ایرانی می توانند بدون صدور روادید به مدت 3 ماه در استانبول و بقیه شهرهای ترکیه اقامت داشته باشند که اقامت بیش از 3 ماه مستلزم کسب اجازه رسمی از مقامات و تمدید مدت اقامت خواهد بود وگرنه افراد متخلف مشمول جریمه و حتی اخراج از ترکیه خواهند شد.
فرودگاه آتاتورک که اصلی ترین فرودگاه این شهر هم هست برای ایرانیان در سفر به استانبول انتخابی هوشمندانه خواهد بود چرا که این فرودگاه به اغلب هتل های استانبول نزدیک تراست.
با توجه به عدم نیاز به ویزا برای سفر به استانبول، می توان به راحتی برای خرید تورهای لحظه آخری استانبول اقدام نمود.
قیمت بلیط هواپیما بستگی به چارتری بودن یا سیستمی بودن پرواز دارد. در پروازهای چارتری برای افراد بالای 2 سال بلیط کامل محاسبه می شود و افراد زیر 2 سال مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد. در پروازهای سیستمی قیمت بلیط برای نوزاد (زیر 2 سال)، کودک (2 تا 12 سال) و بزرگسال (بالای 12 سال) متفاوت است.
در صورت سیستمی بودن پرواز پس از خرید بلیط بلافاصله میتوان از شرکت هواپیمایی مربوطه در مورد موجود بودن اسامی در لیست اطمینان حاصل کرد اما در مورد پروازهای چارتر معمولا چند ساعت قبل از پرواز لیست اسامی از طرف آژانس چارتر کننده برای شرکت های هواپیمایی ارسال می شود لذا نبودن اسامی شما در لیست شرکت هواپیمایی مربوطه به معنی کلاهبرداری آژانس نیست. در مورد هتل هم عموما از هتل آنلاین خریداری نمی شود و لیست اسامی مسافران روز ورود مسافر یا یک روز قبل برای هتل مربوطه ارسال می شود. بهترین توصیه، خرید از آژانس های مورد اعتماد و خوش نام است که تورگشت در این زمینه با توجه به استحلام آژانس های مختلف و بررسی دقیق سوابق آنها، تلاش نموده تا با بهترین آژانس های مسافرتی همکاری داشته باشد تا مسافران گرامی بتوانند با اطمینان خاطر از طریق وبسایت اقدام به خرید تور نمایند.
با توجه به اینکه در گشت شهری مسافران از مکان های مشخصی خرید می کنند و امکان مقایسه قیمت ها وجود ندارد، فروشندگان معمولا اجناس را با چند برابر قیمت به مسافر می فروشند. لذا توصیه می شود به هیچ عنوان در گشت شهری اقدام به خرید نکنید!
در خبرنامه عضو شوید