تور گرجستان | ارزان و لحظه آخری | تور گشت
آخرین تورها
متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
جدیدترین اخبار مشاهده همه

معرفی گرجستان + تصاویر و ویدئو

معرفی اجمالی گرجستان  گرجستان یکی از کشورهایی می باشد که در بین مرز آسیا و ارو...

بیشتر بخوانید


تورهای گرجستان معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی،گشت شهری ، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
در حال حاضر برای سفر از ایران به گرجستان نیازی به صدور روادید و اخذ ویزا نیست. در واقع شما با در دست داشتن گذرنامه (پاسپورت) و نیز فیش پرداختی عوارض خروج از کشور قادر خواهید بود تا به این کشور سفر کنید.
بله- با توجه به اینکه برای سفر به این کشور از ایران نیاز به داشتن ویزا نیست لذا به راحتی می توانید آفرهای لحظه آخری گرجستان را با نرخ مناسب از وبسایت جامع تورگشت با همکاری معتبرترین آژانس های مسافرتی دریافت نمائید.
تورهای گرجستان معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، یک نوبت گشت شهری (در اغلب موارد به همراه ناهار خواهد بود.)، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
بله در صورتی که پرواز به صورت سیستمی باشد امکان کنسلی پرواز و تور با تقابل جریمه مورد نظر وجود دارد اما بایستی توجه داشته باشید که چنانچه تور با پرواز چارتر بسته شده باشد امکان کنسلی تور جود نداشته و کنسلی تور معادل سوخت کامل آن خواهد بود.
بله- از لحاظ قانون هتلداری کشور گرجستان امکان اسکان افراد مجرد در هتل های این کشور بلامانع است با این تبصره که بایستی توجه داشته باشید در صورت تک نفر بودن فرد مجرد بایستی وی اقدام به رزرو اتاق دو تخته هتل را نماید.
برای سفر به گرجستان از ایران مسیرهای گوناگون هوایی وجود دارد که شامل: 1- پرواز مستقیم تهران - تفلیس و بلعکس 2- مسیر دو پروازه تهران - باکو - تفلیس و بلعکس 3- مسیر دو پروازه تهران - ایروان- تفلیس و بلعکس 4- مسیر دو پروازه تهران - استانبول - تفلیس و بلعکس در بین موارد فوق به مراتب مسیر مستقیم تهران به تفلیس هم از نظر زمانی و هم از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود.
بایستی توجه داشته باشید که هزینه اقامت در هتل های گرجستان برای رده های سنی بستگی به هتل دارد ولی در بیشتر هتل های گرجستان هزینه کودکان زیر 6 سال رایگان بوده و نیازی به رزرو تخت برای این رده سنی نخواهد بود.
توجه داشته باشید که هزینه پرواز به گرجستان از ایران به نوع ایرلاین و کلاس پروازی بستگی دارد. در صورتی که بلیت از نوع سیستمی و معمولی باشد برای افراد خردسال زیر 12 سال با بهای 75 درصد تخفیف نسبت به بلیت افراد بزرگسال محاسبه می شود اما در صورتی که پرواز از نوع چارتر باشد هزینه بلیت افراد خردسال شامل تخفیف نشده و هزینه معادل افراد بزرگسال خواهد بود.
بهترین زمان برای سفر به گرجستان در فصل بهار و اوایل پاییز در خلال ماه های آوریل، می، ژوئن، اکتبر و سپتامبر بوده که به دلیل شرایط آب و هوایی معتدل و مطلوب بسیار خوشایند مسافرین خواهد بود.
بر اساس موافقت نامه ای که مبنی بر لغو روادید بین ایران و گرجستان به امضاء رسیده شهروندان دو کشور بدون روادید تا 45 روز فرصت خواهند داشت تا در کشور مقصد حضور داشته باشند. بدیهی است که افراد مورد تخطی در صورت اقامت بیش 45 روز با جریمه های سنگینی رو به رو خواهند شد.
در خبرنامه عضو شوید