تور دبی | ارزان و لحظه آخری | تور گشت
آخرین تورها
  • تور دبی 7 و 8 شهریور
  • 3,245,000
    تومان

  • مدت اقامت
  • ایرلاین
  • آژانس
  • تاریخ
  • مشاهده تور
مشاهده همه

کلیپ ها


دبی را زنده ببینید | تورگشت 3:0

دبی را زنده ببینید | تورگشت

جدیدترین اخبار مشاهده همه

معرفی دبی + تصاویر و ویدئو

معرفی اجمالی دبی دبی بزرگترین و مهمترین شهرهای، کشور امارات متحده عربی می باشد&n...

بیشتر بخوانید


تورهای دبی معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید برای سفر به دبی، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی،گشت شهری، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
مدارک لازم برای سفر به دبی شامل پاسپورت (گذرنامه)، روادید و ویزا و البته فیش پرداختی عوارض خروج از کشور خواهد بود.
خیر با توجه به لزوم صدور ویزا برای سفر ایرانیان به دبی لذا امکان سفر با تورهای لحظه آخری دبی وجود نخواهد داشت.
بله در صورتی که پرواز به صورت سیستمی باشد امکان کنسلی پرواز و تور با ضمن تقابل جریمه مورد نظر وجود دارد اما بایستی توجه داشته باشید که چنانچه تور با پرواز چارتر بسته شده باشد امکان کنسلی تور جود نخواهد داشت و در واقع کنسلی تور معادل سوخت کامل آن خواهد بود.
با توجه به موقعیت جغرافیایی دبی و شرایط اقلیمی این شهر و کشور امارات لذا در تابستان و اواخر بهار این شهر بسیار گرم بوده و روزهای داغ و سوزان شرایط را برای گردشگران سخت خواهد کرد. منتهی در فاصله زمانی ماه های دسامبر تا مارس (آذر تا اسفندماه) شرایط برای سفر به دبی بسیار مطلوب و معتدل خواهد بود.
برای سفر به دبی از ایران می توان هم از راه زمینی (کشتی) و هوایی اقدام نمود. بدیهی است که راه دوم و سفر با تورهای هوایی دبی بهترین گزینه هم از نظر هزینه و هم از نظر صرفه جویی در زمان خواهد بود.
بله جالب است بدانید که سفر به دبی علاوه بر مبدائ تهران از سایر کلان شهرهای کشور مثل شیراز، مشهد، کیش، اصفهان، بندرعباس و اهواز وجود دارد. البته شایان ذکر است که همه این پروازها هم مثل پرواز از تهران به مقصد فرودگاه بین المللی دبی خواهد بود.
بله بایستی بدانید که در حال حاضر و بر خلاف گذشته هزینه عوارض خروج از کشور و سفر به دبی از تمام مرزهای دریایی، هوایی و زمینی برابر است. در کل بایستی بدانید که عوارض خروج از کشور برای بار اول ۲۲۰ هزار تومان، بار دوم ۳۳۰ هزار تومان و بار سوم به بعد ۴۴۰ هزار تومان است که می توانید آن را به صورت حضوری در فرودگاه و یا پایانه های مرزی آبی پرداخت کنید.
به طور کلی ورود به اغلب بخش های برج خلیفه به جزء طبقات بالایی ان برای عموم رایگان است. تنها برای طبقات 124، 125 و 148 این برج بسته به زمان بازدید از 350 تا 500 درهم امارات متفاوت خواهد بود. همچنین هزینه کودکان 4 تا 12 سال کمتر و کودکان زیر 4 سال هم رایگان خواهد بود.
از آنجا که واحد پول این کشور درهم است لذا توصیه می شود برای سفر به دبی واحد پول امارات یعنی درهم را همراه داشته باشید تا از دغدغه های تبدیل دلار به درهم رهایی یابید. البته شما می توانید هزینه های خود در دبی را به دلار هم پرداخت کنید اما ممکن است به دلیل ارزش بیشتر دلار نسبت به درهم هزینه های بیشتری از شما در قبال خدمات اخذ شود.
انواع ویزا برای سفر به دبی شامل ویزای 14 روزه عادی (تحویل 7-5 روز کاری)، ویزای 14 روزه فوری (تحویل 24 تا 48 ساعت)، ویزای 1 ماه عادی، ویزای 1 ماهه فوری، ویزای 3 ماه عادی و ویزای 3 ماهه فوری است که برای تهیه انها هم بایستی کار را به آژانس های مسافرتی و کارگزاران واگذار نمود. نکته ضروری در هزینه های انواع ویزای دبی این است که ویزاهای فوری نسبت به انواع عادی هزینه کمتری را برای هر فرد در پی خواهد داشت.
در خبرنامه عضو شوید