تور بانکوک | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
نکاتی در مورد تور بانکوک

بانکوک به عنوان بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر تایلند شناخته می شود و پایتخت این کشور محسوب می شود. تور بانکوک در بین تورهای تایلند طرفداران ویژه ای را داراست. این شهر در عین حال که مدرن بوده و ساختمان های لوکسی را در خود جای داده با این حال در بسیار از نواحی بناهای تاریخی شگفت انگیز با معماری قدیمی جذابی را در خود جای داده است که برای علاقمندان به تورهای تایلند و بطور ویژه تور بانکوک بسیار محبوب می باشند. جالب است بدانید که تورهای بانکوک در عین جذابیت های فراوان ارزان تر از سایر تورهای تایلند مثل تور پوکت و یا تور ساموئی برای ایرانیان خواهند بود. دلیل اصلی آن هم وجود پروازهای مستقیم از تهران به مقصد بانکوک برای سفر به تایلند می باشد.


تورهای بانکوک معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، صدور رواید و ویزا برای سفر به تایلند، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
برای سفر به بانکوک از ایران، وجود گذرنامه یا پاسپورت، فیش پرداختی عوارض خروج از کشور و البته ویزای بانکوک الزامی است.
خیر با توجه به لزوم وجود ویزا برای سفر به بانکوک از ایران در حال حاضر امکان خرید تورهای لحظه اخری برای بانکوک وجود ندارد.
بله شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به خرید تورهای بانکوک همه کارها را به آژانس های مسافرتی بسپارید. اگر ویزای عادی بانکوک را بخواهید، آژانس ها ضرف مدت یک هفته آنرا در اختیار شما قرار خواهند داد. در صورتی که ویزای فوری بانکوک را درخواست کنید نهایتا 2 تا 3 روزه، ویزای شما آماده خواهد بود.
بهترین زمان برای سفر به بانکوک در ماه های نوامبر تا مارچ می باشد.
پرواز مستقیم از تهران تا بانکوک حدود ۷ ساعت می باشد که قیمت آن به عوامل مختلفی مانند نوع پرواز، هواپیما، تاریخ و عوامل دیگر متغیر می باشد.
تمام امکاناتی که در هتل ALL وجود دارد در هتل های UALL نیز وجود دارد. در هتل های UALL به صورت ۲۴ ساعته می توانید از غذا و خوراکی های رایگان استفاده نمایید. اما در هتل های All سرویس دهی تا ساعت ۱۱ شب ارائه می شود.
خدمات VIP برای افرادی که از لحاظ سیاسی معروف هستند صورت می‌پذیرد و شامل خدمات فرودگاهی و هتل می‌شود.مانند وزرا، سفیران و روسای جمهور. اما خدمات CIP شامل افراد معروف مانند روسای کارخانجات، روسای تیم‌های فوتبال، تجار بزرگ و غیره می شود. با توجه به اینکه برای دریافت این خدمات باید هزینه پرداخت شود تمام مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه درخواست خدمات CIP نمایند.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

معرفی بانکوک + تصاویر و ویدئو

معرفی اجمالی بانکوک بانکوک یکی از بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهرهای تایلند و همچنین ...

بیشتر بخوانید

در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید