تور ارمنستان | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور ارمنستان

ارمنستان یکی از کشورهای زیبا و کوهستانی در جنوب قفقاز می باشد که از شمال با گرجستان از شرق با جمهوری آذربایجان, از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران همجوار است. این کشور زیبا جاذبه های طبیعی، تاریخی بسیاری دارد و بخش عمده ای از اقتصاد آن از طریق صنعت توریسم تامین می شود در سال های اخیر تور ارمنستان یکی از تورهای خارجی پر مخاطب در میان ایرانیان می باشد زیرا اخذ ویزای ارمنستان راحت و آسان می باشد. با توجه به اینکه ارمنستان در منطقه کوهستانی قرار گرفته شاید این سئوال برای بسیاری از گردشگران تور ارمنستان پیش آید که در چه موقع از سال به این کشور سفر کرد؟ در پاسخ باید گفت بهترین زمان برای سفر به ارمنستان فصل بهار و تابستان می باشد. تور ارمنستان در قالب تورهای زمینی و هوایی ارائه می شود که گردشگران بسته به هزینه و علایق خود می توانند نحوه سفر به این کشور را انتخاب نمایند.


تورهای ارمنستان معمولا شامل پروازهای رفت و برگشت، اقامت در هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و همچنین خدمات CIP خواهد بود.
برای سفر به ارمنستان از ایران بایستی حتما پاسپورت (گذرنامه) این کشور را پرداخت نمود. همچنین باید فیش پرداخت عوارض خروج از کشور را هم به همراه داشت. اضافه می کنم که در حال حاضر نیازی به دریافت ویزا برای تورهای ارمنستان از جانب شهروندان ایرانی نیست.
بله و با توجه به اینکه برای سفر به ارمنستان از ایران نیازی نیست نا ویزای این کشور را دریافت نمود لذا امکان بهره گیری از تورهای لحظه آخری ارمنستان که توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شوند وجود دارد.
برای پاسخ به این سوال بایستی ابتدا هدف از سفر به ارمنستان را برای خود مشخص نمائید. درصورتی که قصد سفر ارمنستان با هدف تفریح را دارید و به منظور طبیعت گردی و دیدن آثار گردشگری به این کشور سفر می کنید، بهترین موقع برای سفر در نیمه اول سال بویزه از اواسط اردیبهشت تا اواسط تیرماه خواهد بود چرا که این کشور در نیمه دوم سال بسیار سرد بود و مقصد خوبی برای تفریح و گردش نیست. اما چنانچه به دنیال خریدهای ارزان در این کشور هستید مطمعنا زمستان های ارمنستان را از دست ندهید که قیمت ها در این موقع از سال بسیار مناسب خواهند بود.
عوارض خروج از کشور برای هر ایرانی در طی سفر به ارمنستان برای بار اول ۲۲۰ هزار تومان، بار دوم ۳۳۰ هزار تومان و بار سوم به بعد ۴۴۰ هزار تومان است که می توانید آن را به صورت اینترنتی و یا حضوری در فرودگاه و پایانه های مرز زمینی ایران با ارمنستان پرداخت کنید.
بله در حال حاضر در صورت خروج از کشور پرداخت عوارض تمام رده های سنی از جمله کودکان را نیز شامل می شود.
چنانچه به دنبال اقامتی ارزان در سفر به ارمنستان هستید و جنبه مالی سفر برای شما اهمیت دارد، اقامت در هاستل های (مهمان خانه) این شهر به مراتب نسبت به هتل ها قیمت پایین تری داشته و در مجموع هزینه های سفر را به طور چشمگیری برای شما کاهش خواهد داد.

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

بازدید از میدان جمهوری در ارمنستان + تصاویر

میدان جمهوری، بزرگ ترین میدان مرکزی ایرون در ارمنستان می باشد که بازدیدکنندگ...

بیشتر بخوانید

کاسکاد, معروف به هزار پله در ارمنستان + تصاویر

کلیسای قدیمی گغارت در دل صخره های ارمنستان + تصاویر

کلیسای گغارت یکی از بناهای تاریخی و قدیمی ارمنستان می باشد که در 35 کیلومتری ج...

بیشتر بخوانید

بازدید از موزه دیدنی ماتناداران در ارمنستان + تصاویر
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید