تور آنکارا | ارزان و لحظه آخری

آخرین تورها


متاسفانه تور فعالی وجود ندارد!
درباره تور آنکارا

تور آنکارا بهترین گزینه برای کسانی است که به دنبال ارزان ترین تورهای ترکیه برای سفر از ایران به این کشور هستند. در واقع شهر آنکارا به دلیل موقعیت جغرافیایی خود و قرارگیری در مناطق مرزی ترکیه و از همه مهم تر دور بودن از سواحل مدیترانه چندان محبوب گردشگران ایرانی و سایر گردشگران ترکیه نبوده لذا ارزان ترین تور کشور ترکیه محسوب می شود. اما بایستی بدانید که آفرهای لحظه آخری تور آنکارا یکی از ارزان ترین تورهای موجود برای ایرانیان در سفر به کشور ترکیه خواهند بود. نکته ضرورری دیگر در رابطه با تورهای آنکارا این است که ایرانی هایی که چنانچه قصد سفر به ترکیه برای خرید را دارند، تور آنکارا را در اولویت سفرهای خود به این کشور قرار دهند.


تورهای آنکارا عموما شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت هتل به همراه صبحانه ( البته برخی از هتل های این شهر صبحانه و نهار و برخی صبحانه، ناهار و شام را نیز ارائه می کنند که به نوع هتل و درخواست مسافر بستگی دارد.) - ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری رایگان - راهنمای فارسی زبان - بیمه مسافرتی می باشد.
خیر، برای سفر از ایران به آنکارا و سایر شهرهای کشور ترکیه نیاز به صدور ویزا نیست.
1- به همراه داشتن پاسپورت (گذرنامه) با تاریخ اعتبار حداقل 6 ماه 2- فیش پرداخت عوارض خروج از کشور 3- ارز خارجی
عوارض خروج از کشور برای بار اول ۲۲۰ هزار تومان، بار دوم ۳۳۰ هزار تومان و بار سوم به بعد ۴۴۰ هزار تومان است که می توانید آن را به صورت اینترنتی و یا حضوری در فرودگاه و یا پایانه های مرزی زمینی پرداخت کنید.
گفتنی است که بهترین زمان برای سفر به شهر آنکارا از اوایل شهریور تا اواخر مهرماه است که آب و هوای بسیار مطبوعی بر این شهر حکم فرماست. البته این شهر در کل تابستان هم مقصد مناسبی خواهد بود و گرمای آن در تیر و مرداد هم قابل تحمل خواهد بود.
در حال حاضر اتباع ایرانی می توانند بدون صدور روادید به مدت 3 ماه در آنکارا و بقیه شهرهای ترکیه اقامت داشته باشند که اقامت بیش از 3 ماه مستلزم کسب اجازه رسمی از مقامات و تمدید مدت اقامت خواهد بود وگرنه افراد متخلف مشمول جریمه و حتی اخراج از ترکیه خواهند شد.
فرودگاه بین‌المللی اسن‌بوگا آنکارا که البته در 28 کیلومتری و بیرون این شهر واقع شده برای سفر از ایران به پایتخت ترکیه بهترین گزینه خواهد بود.
با توجه به عدم نیاز به ویزا برای سفر به آنکارا از ایران، می توان به راحتی برای خرید تورهای لحظه آخری آنکارا اقدام نمود.
قیمت بلیط هواپیما بستگی به چارتری بودن یا سیستمی بودن پرواز دارد. در پروازهای چارتری برای افراد بالای 2 سال بلیط کامل محاسبه می شود و افراد زیر 2 سال مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد. در پروازهای سیستمی قیمت بلیط برای نوزاد (زیر 2 سال)، کودک (2 تا 12 سال) و بزرگسال (بالای 12 سال) متفاوت است.
اقامت در شهر آنکارا با توجه به وجود هتل های متنوع چندادن بالا نیست و افراد با طبقات اجتماعی گوناگون با توجه به سلیقه و سطح مالی خود می توانند به راحتی در این شهر اقامت خوبی را سپری کنند.
در صورت سیستمی بودن پرواز پس از خرید بلیط بلافاصله میتوان از شرکت هواپیمایی مربوطه در مورد موجود بودن اسامی در لیست اطمینان حاصل کرد اما در مورد پروازهای چارتر معمولا چند ساعت قبل از پرواز لیست اسامی از طرف آژانس چارتر کننده برای شرکت های هواپیمایی ارسال می شود لذا نبودن اسامی شما در لیست شرکت هواپیمایی مربوطه به معنی کلاهبرداری آژانس نیست. در مورد هتل هم عموما از هتل آنلاین خریداری نمی شود و لیست اسامی مسافران روز ورود مسافر یا یک روز قبل برای هتل مربوطه ارسال می شود. بهترین توصیه، خرید از آژانس های مورد اعتماد و خوش نام است که تورگشت در این زمینه با توجه به استحلام آژانس های مختلف و بررسی دقیق سوابق آنها، تلاش نموده تا با بهترین آژانس های مسافرتی همکاری داشته باشد تا مسافران گرامی بتوانند با اطمینان خاطر از طریق وبسایت اقدام به خرید تور نمایند.
در این شهر سطوح قیمت ها در نقاط گوناگون شهر معمولا متفاوت است و با توجه به اینکه در گشت شهری در آنتالیا مسافران از مکان های مشخصی خرید می کنند و امکان مقایسه قیمت ها وجود ندارد، البته این شهر از لحاظ قیمت ها به نسبت سایر شهرهای ترکیه از جمله استانبول ارزان بوده اما با این حال باز هم فروشندگان معمولا اجناس را با چند برابر قیمت به مسافر می فروشند. لذا توصیه می شود به هیچ عنوان در گشت شهری اقدام به خرید نکنید!

جدیدترین اخبار

مشاهده همه

معرفی آنکارا + تصاویر و ویدیو

معرفی اجمالی آنکارا آنکارا پایتخت کشور ترکیه و بعد از استانبول دومین شهر بزرگ این ...

بیشتر بخوانید

در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید