بازدید از آکواریوم شگفت انگیز دبی


آکواریوم دبی یکی از بزرگ ترین آکواریوم های جهان می باشد که ده میلیون لیتر آب و بیش از 33000 نوع جانور دریایی جالب و دیدنی را در خود جای داده است. این آکواریوم درست وسط مرکز خرید دبی قرار دارد، بنابراین گردشگران می توانند علاوه بر بازدید از این آکواریوم پر رمز و راز هر آنچه را که نیاز داشته باشند در این مکان تهیه کنند.


آکواریوم دبی , دیدنی های دبی , تورگشت

آکواریوم پر رمز و راز دبی , دیدنی های دبی , تورگشت

آکواریوم دبی دارای 32/8 متر عرض و 8/3 متر ارتفاع می باشد. جالب است بدانید از قسمت های پر بازدید این آکواریوم تونل پنجاه متری آن می باشد که در داخل آن می توانید دور تا دور خود را مشاهده کنید و از دیدن صحنه های مهیج نهایت لذت را ببرید. قسمت دیگر این آکواریوم که یکی از جذاب ترین و مهیج ترین جاذبه های گردشگری دبی محسوب می شود باغ وحش دریایی آن می باشد که از جذابیت خاصی برخوردار است و طرفداران بیشماری را به سوی خود می کشاند. علاقه مندان می توانند در این باغ وحش حیواناتی نظیر سمور آبی، اختاپوس بزرگ اقیانوس، کروکودیل، شیرماهی، اسب آبی، خرچنگهای بسیار بزرگ، ستاره دریایی، عروس دریایی، پنگوئن، ماهیهای رنگارنگ بسیار متنوع و انواع لاک پشت ها را ببینند.

آکواریوم دبی , دیدنی های دبی , تورگشت

آکواریوم دبی , دیدنی های دبی , تورگشت

یکی دیگر از تفریحات این آکواریوم قایق هایی با کف شیشه ای می باشد که این قایق ها به طور هم زمان ظرفیت 10 نفر را پذیرا می باشد که علاقه مندان می توانند به مدت 15 الی 20 دقیقه به دنیای زیر آب سفر کنند و نهایت لذت را ببرند. قدم زدن در تونل های شیشه ای این آکواریوم لذت و هیجان خاصی دارد. بنابراین مخاطبان تور دبی می توانند نگاهی نزدیک تر به زندگی زیر آبی داشته باشند. ناگفته نماند آکواریوم دبی با داشتن بزرگ ترین پنل آکریلیک جهان رکورد گینس را به نام خود به ثبت رسانده است.

آکواریوم دبی , دیدنی های دبی , تورگشت

منبع: tourgasht.com

دیدگاه:


captcha
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید