خریدی لذت بخش بر روی آب در بازارهای شناور تایلند


بازارهای شناور تایلند در فاصله 80 کیلومتری جنوب غربی بانکوک واقع شده و یکی از بزرگ ترین بازارهای تایلند محسوب می شود. در این بازارها گردشگران می توانند به راحتی تمام خرید خود را انجام دهند. از آنجایی که بازارهای شناور تایلند از طرفداران بیشماری برخوردار است امروزه به یکی از مکانهای توریستی تبدیل گردیده است. قایق های پر از میوه های رنگارنگ، سبزیجات مختلف، آب میوه ها و غذاهای محلی منظره ای دیدنی را برای گردشگران تور بانکوک ایجاد کرده است. همچنین در این بازارها گردشگران علاوه بر اینکه می توانند خرید خود را انجام دهند می توانند تجربه بهترین غذاهای محلی را نیز در این بازارهای شلوغ و پرتردد داشته باشند. 

بازار شناور تایلند , دیدنی های تایلند ,بانکوک ,  تورگشت

بازار شناور مکانی است که در آن محصولات مختلف بر روی قایق فروخته می شود که از جمله آنها می توان به انواع میوه ها، سبزیجات و غذاهای پخته شده تایلندی اشاره کرد. این بازار همیشه مملو از فروشندگان و خریدارانی می باشد که در حال خرید و فروش محصولات و غذاهای محلی خود هستند. معروف ترین بازار شناور تایلند Domnoen sadoak است که در راچای بوری و در 80 کیلومتری جنوب غربی بانکوک قرار گرفته است. 

بازار شناور تایلند , دیدنی های تایلند , بانکوک ,  تورگشت

بازار شناور تایلند , دیدنی های تایلند , بانکوک ,  تورگشت

Domnoen saduak: شلوغ ترین و قدیمی ترین بازار شناور بانکوک می باشد که در 80 کیلومتری مرکز شهر بانکوک واقع شده است و هر ساله توریست های بیشماری را با استفاده از تور تایلند به سوی خود می کشاند. این بازار مورد پسند بسیاری از گردشگران واقع شده است از این رو شلوغ ترین بازار بانکوک محسوب می شود. در این بازار محصولات رنگارنگ و غذاهای بسیار خوشمزه و انوع سوغات، عروسک‌های سنتی، میوه‌های تازه، کیف‌های گلدوزی شده با دست، سوپ نودل و کلاه‌های حصیری بزرگ به فروش می رسند. قیمت اجناس در این بازار مناسب است اما به خاطر داشته باشید که چیزی به نام برند در این بازار وجود ندارد و تمامی اجناس آن حتی با وجود هک شدن نام برخی از برندها بر روی اجناس تقلبی است. 

بازار شناور تایلند , دیدنی های تایلند , بانکوک ,  تورگشت

برای خرید از این بازار باید سوار بر قایق شوید که یک قایق‌ران شما را در طول مسیر در کنار ده‌ها قایق دیگر همراهی می‌کند. در قایق‌های اطرافتان، محصولات مختلف مانند انواع سوغات، میوه‌های تازه و غذاهای محلی لذیذ به فروش می‌رسد. این بازار با هزاران رنگ مزین شده است که فرصت‌های بی‌نظیری برای علاقه‌مندان به عکاسی خواهد بود تا با ثبت عکس هایی جذاب به یادماندنی ترین روزها را برای خود در این بازار رقم بزنند. ناگفته نماند گردشگرانی که از گرمای هوا بیزارند بهتر است صبح زود به این بازار سر بزنند و هر آنچه را که نیاز دارند را با خیال راحت تهیه کنند. 

بازار شناور تایلند , دیدنی های تایلند , بانکوک ,  تورگشت

منبع: tourgasht.com

دیدگاه:


captcha
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید