قوانین و مقررات سایت تورگشت


وبسایت جهت ارائه بهترین خدمات به کاربران، مسافران و گردشگران و همچنین ارائه خدمات بدون جهت گیری و جانبداری و بدون واسطه تاسیس گردیده است. قبل از استفاده از امکانات سایت، باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین، کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سايت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال را نمی پذیرد.

1- وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد و بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده کاربر خواهد بود و چنانچه کاربر اقدام به ارائه محصولات و محتوای غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات شخص برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار داده خواهد شد.

2- هر گونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع، ممنوع و پیگرد قانونی دارد.

3- آژانس های مسافرتی می توانند از بخش "ثبت نام آژانس ها" در وبسایت ثبت نام کنند. پس از تایید مشخصات در صورت امکان و خالی بودن نوبت، با آژانس مربوطه تماس حاصل می شود.

4- کاربران جهت ثبت نام می توانند از بخش "ثبت نام" ثبت نام نمایند و در صورت بررسی و صحیح بودن مشخصات، حساب کاربری آنها تایید و می توانند در سایت فعالیت داشته باشند.

5- آژانس های فعال در وبسایت  ملزم به ارائه نرخ های صحیح  تورها هستند. در صورت تناقض بین نرخ ثبت شده در وبسایت و ارائه شده به مسافر، با آژانس متخلف برخورد خواهد شد.

6- وبسایت صرفا بر صحت نرخ تورهای ثبت شده در وبسایت نظارت دارد و عواقب ناشی از فروش و خرید تور بر عهده مسافر و آژانس مربوطه می باشد و وبسایت هیچ مسئولیتی رو نمی پذیرد.

7- کاربران در صورت مشاهده نرخ های تقلبی و غیر واقعی سریعا از صفحه مربوطه عکس گرفته و از بخش "گزارش تخلف آژانس" برای ما ارسال نموده تا در اسرع وقت رسیدگی و با آژانس متخلف برخورد شود.

 

دیدگاه:


captcha
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید