ساحل لائم سینگ, تکه ای از بهشت بر روی زمین در تایلند + تصاویر


ساحل لائم سینگ یکی از سواحل زیبا و دوست داشتنی تایلند می باشد که در جزایر غربی شهر پوکت واقع شده است. این ساحل زیبا در شمال پاتونگ قرار دارد و قطعه ای از بهشت را در خود جای داده است. ساحل لائم سینگ از جمله ساحل های کوچک پوکت با چشم اندازی زیبا می باشد که دارای 150 متر طول می باشد و به وسیله درختان تنومند نخل احاطه شده است. هنگامیکه به این ساحل زیبا نگاه می کنید شور و هیجان خاصی در چهره تان می درخشد و احساس طراوت و شادابی می کنید لحظه لحظه این ساحل زیبا را نباید از دست داد زیرا هر آنچه را که به دنبالش هستید می توانید با استفاده از تور تایلند در این ساحل زیبا تجربه کنید.

ساحل لائم سینگ , دیدنی های تایلند , پوکت , تورگشت

ساحل لائم سینگ , دیدنی های تایلند , پوکت , تورگشت

ساحل لائم سینگ در فصل توریست بسیار شلوغ خواهد شد و سر و صدای عجیبی تمام فضای ساحل را فرا خواهد گرفت اما در سایر زمان ها این مکان زیبا کمی خلوت تر می شود و به منطقه ای ایده آل برای گردشگران عزیز تبدیل خواهد شد. اگر عاشق هیجانات خاصی هستید می توانید بازدید از این ساحل رومانتیک را در اولویت برنامه های سفر خود قرار دهید. ناگفته نماند جت سواری در ساحل لائم سینگ یکی از لذت بخش ترین تفریحات را برای گردشگران عزیز فراهم می کند همچنین اگر از آب نمی ترسید می توانید لباس غواصی بپوشید و به دنیای زیر آب سفر کنید. همچنین در این ساحل زیبا انواع ماهی ها و گونه های مختلف مرجان ها به چشم می خورد که بسیار لذت بخش و دوست داشتنی می باشد. 

ساحل لائم سینگ , دیدنی های تایلند , پوکت , تورگشت

ساحل لائم سینگ , دیدنی های تایلند , پوکت , تورگشت

ناگفته نماند در انتهای ضلع جنوبی ساحل لائم سینگ صخره های متعددی به چشم می خورد که زیبایی های این منطقه گردشگری را دو چندان کرده است. در ساحل لائم سینگ فروشگاه های بیشماری وجود دارد که انواع کالاهای سنتی و دست ساز را به فروش می رسانند. بنابراین گردشگران می توانند به عنوان سوغات برای دوستان و آشنایان خود خریداری کنند. همچنین رستوران های مختلفی نیز دیده می شود که گردشگران به راحتی می توانند انواع غذاهای محلی و بین اللمللی را با طبخ محلی پوکت میل کنند و لذت ببرند. به گردشگران تور لحظه آخری پیشنهاد می شود در سفر به کشور زیبای تایلند بازدید از این ساحل زیبا را هرگز از دست ندهند. البته در کنار بازدید از این سواحل رمانتیک می توانند از دیگر مکانهای توریستی این مقصد پرطرفدار همچون جزیره فی فی نیز دیدن نمایند. 

ساحل لائم سینگ , دیدنی های تایلند , پوکت , تورگشت

منبع: tourgasht.com

دیدگاه:


captcha
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید