برجایاهیل, معروف به دهکده فرانسوی ها در مالزی


برجایاهیل یکی از دیدنی های معروف مالزی می باشد که در شهر زیبای کوالالامپور واقع شده و توجه هر گردشگری را به خود جلب کرده است. این منطقه زیبا و توریستی دارای حدود 800 هکتار وسعت بوده و ارتفاع آن از سطح دریا حدود 800 متر است. آب و هوای برجایاهیل بسیار ملایم و دلچسب می باشد و فرهنگ آن برگرفته از چندین فرهنگ متنوع است.

برجایاهیل , دیدنی های مالزی , کوالالامپور , تورگشت

برجایاهیل، دهکده ای رمانتیک با خانه های بسیار زیبا می باشد که شامل هتل ها و مغازه های بیشماری است و طراحی آنها شبیه به دهکده های آلزاس فرانسه می باشد. این دهکده زیبا تلفیقی از چندین فرهنگ دنیا را در بردارد و حدود یک ساعت با شهر زیبای کوالالامپور فاصله دارد. برجایاهیل، معروف به دهکده فرانسوی و ژاپنی می باشد و هر ساله گردشگران بیشماری را با استفاده از تور مالزی به سوی خود می کشاند. 

برجایاهیل , دیدنی های مالزی , کوالالامپور , تورگشت

لازم است بدانید اهالی مالزی این مکان گردشگری را به بوکیت تینگی می شناسند و از محبوبیت خاصی برخوردار است. اصلی ترین جاذبه برجایاهیل دهکده ای می باشد به سبک فرانسوی که شباهت بسیاری به دهکده کولمار قرن 18 میلادی در فرانسه دارد. همچنین مکان گردشگری دیگری در نزدیکی دهکده برجایاهیل قرار دارد به نام چشمه چاتیاو که گردشگران می توانند از این مکان دیدنی زیبا بازدید نمایند و لذت ببرند. اگر تمایل دارید چندین فرهنگ مختلف دنیا را یک جا ببینید با رفتن به برجایاهیل این فرصت طلایی به شما داده خواهد شد.

برجایاهیل , دیدنی های مالزی , کوالالامپور , تورگشت

 این دهکده زیبا مکانی مناسب برای ورزش گلف و اسب سواری می باشد که علاقه مندان سفر به کشورهای شرق آسیا می توانند با استفاده از تورهای ترکیبی تور مالزی و تور سنگاپور از جاذبه های این کشور زیبا استفاده کنند. از بهترین تفریحاتی که می توانید در این دهکده رویایی تجربه کنید قدم زدن در حیات سنگ فرش شده ی برجایاهیل، صرف غذا در رستوران های فرانسوی، برگزاری مراسم چای ژاپنی ها، لذت بردن از آب گرم تاتامی و نوازش خرگوش های زیبا در پارک خرگوش ها می باشد که علاقه مندان می توانند در بازدید از این مجموعه ی گردشگری از این تفریحات لذت بخش بهره مند شوند. 

برجایاهیل , دیدنی های مالزی , کوالالامپور , تورگشت

منبع: tourgasht.com

دیدگاه:


captcha
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید