لذت یک روز به یاد ماندنی در پارک ساحلی الممرز در دبی


نگاهی گذرا به پارک ساحلی الممزر در دبی

پارک ساحلی الممزر یکی از منحصر به فردترین پارک های دبی می باشد که در منطقه الحمریه بعد از اسکله الحمریه واقع شده است. این پارک در سال 1994 میلادی در طی جشن های سازمان کنفرانس شهرهای عربی افتتاح شده است. پارک الممزر دارای مساحتی حدود 106 هکتار بوده که شامل 4 ساحل، دو استخر، زمین بازی ویژه کودکان، چمن زارهای گسترده و درختان و بوته زارهای فراوانی می باشد که تفرجگاهی دلنشین و آرام را برای مخاطبان تور دبی ایجاد کرده است.

پارک ساحلی الممرز , دیدنی های دبی , تورگشت

این پارک همه روزه از سال پر ازدحام بوده اما به دلیل وسعت بسیار زیاد آن اصلا به چشم نمی آید. به جرات می توان گفت پارک ساحلی الممزر یکی از معدود پارک هایی است که می توانید یک روز کامل بدون نگرانی را در آن سپری کنید. موسیقی در تمام طول روز در فضای این پارک ساحلی شنیده می شود و فضایی رمانتیک و لذت بخش را برای گردشگران عزیز ایجاد کرده است. لازم است بدانید هزینه ای حدود 100 میلیون درهم صرف ساخت این پارک ساحلی زیبا گردیده است و هر ساله طرفداران بیشماری را از اقصی نقاط کشور به سوی خود می کشاند. 

پارک ساحلی الممرز , دیدنی های دبی , تورگشت

پارک ساحلی الممرز , دیدنی های دبی , تورگشت 

یکی از ویژگی هایی که سبب شده این پارک نسبت به سایر پارک ها متمایز گردد وجود سواحل دنج و بسیار تمیز آن با ماسه هایی نرم و طلایی رنگ می باشد. همچنین تفریحات بی نظیری در این مکان گردشگری زیبا در نظر گرفته شده که علاقه مندان تور دبی می توانند از تمام امکانات تفریحی و رفاهی آن بهره مند شوند و یک روز به یاد ماندنی و لذت بخش را در پارک ساحلی الممزر تجربه کنند. ناگفته نماند علاقه مندان جهت بازدید و گذراندن اوقات فراغت در این پارک ساحلی می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح الی 10:30 شب اقدام کنند و خاطرات خوشی را در کنار عزیزانشان به ثبت برسانند. 

پارک ساحلی الممرز , دیدنی های دبی , تورگشت

پارک ساحلی الممرز , دیدنی های دبی , تورگشت

منبع: tourgasht.com

دیدگاه:


captcha
در خبرنامه عضو شوید
به تورگشت در تلگرام بپیوندید