تور تایلند | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی تایلند

معرفی تایلند

تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند کشوری واقع در جنوب شرقی آسیا  شبه جزیره هند و چین می باشد که سالانه هزاران گردشگر از این کشور زیبا دیدن می کنند. پایتخت این کشور زیبا بانکوک می باشد. تایلند از شمال با برمه و لائوس از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه است. واحد پولی این کشور بات نامیده می شود و هر بات معادل ۱۱۵ تومان می باشد. همچنین تایلند با مساحتی حدود ۵۱۳ هزار کیلومتر توانسته است ۶۴ میلیون نفر جمعیت را در خود جای دهد. مذهب حدود ۹۵ درصد مردم تایلند بودایی می باشد. هر چند که گویش های قومی و منطقه ای بسیاری در این کشور دیده می شود اما زبان اصلی مردم این کشور تایلندی است.


تور تایلند

تور تایلند

از آنجایی که کشور زیبای تایلند هر ساله متقاضیانی بیشماری خواهان سفر به این کشور فوق العاده جذاب هستند گردشگران باید برای رزرو کردن تور تایلند هر چه سریعتر اقدام کنند. با توجه به نزدیکی و شرایط اقلیمی مشابه که تایلند با کشورهای همجوار از جمله مالزی دارد گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی تور تایلند و تور مالزی استفاده کنند. که علاوه به مقرون و به صرفه بودن هزینه ها گردشگران می توانند از مکانهای تفزیحی بیشتری بازدید کنند.


تور ارزان و لحظه آخری تایلند

تور ارزان و لحظه آخری تایلند

برای سفر به کشور زیبای تایلند صدور ویزا اجباری می باشد و گردشگران می توانند از مدت ها قبل برای صدور ویزا اقدام کنند و آن را به لحظه های پایانی موکول نکنند. پس ارائه تور لحظه آخری برای سفر به کشور تایلند منتفی خواهد شد. گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی تایلند مثل تور بانکوک و تور پاتایا و یا تور بانکوک و تور پوکت استفاده کنند. و سفری رویایی و دلچسب را به این کشور زیبا داشته باشند.


صرفا جهت اطلاع

این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور تایلند  و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور  تور تایلند از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی تایلند و از تایلند باید با پرواز داخلی به تایلند  رفت.


سوال: امکان رزرو تور تایلند از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور تایلند نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورها تور تایلند برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور تایلند شامل چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور تایلند قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید