تور سوئیس | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

معرفی سوئیس

اروپای غربی, معرفی سوئیس

سوئیس یکی از کشورهای واقع در اروپای غربی می باشد که پایتخت آن شهر برن است. این کشور از شمال با آلمان، از شرق با اتریش  و لیختنشتاین، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همجوار می باشد. سوئیس دارای مساحتی حدد ۴۱٫۲۸۵ کیلومتر مربع می باشد که حدود ۷٫۵ میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند. مذهب ملی این کشور مسیحی می باشد و اسلام دین دوم مردم سوئیس به شمار می رود. سوئیس یکی از کشورهای ثروتمند جهان می باشد که عضو انجمن تجارت آزاد اروپا است. مردم این کشور به زبان های آلمانی، فرانسوی و رومانش با یکدیگر صحبت می کنند. بعد از بانکداری صنعت گردشگری یکی از بخش های مهم اقتصادی این کشور می باشد که ژنو و زوریخ دو شهر مهم و پر جاذبه برای گردشگران به حساب می آیند. سوئیس دارای آب و هوای معتدل کوهستانی و پر باران است که در بیشتر مواقع سال هوایی بارانی و ابری دارد.


تور سوئیس

تور سوئیس, تور اروپا

تور سوئیس به دلیل داشتن مناظر طبیعی و چشم اندازهای فوق العاده و بی همتای خود به یکی از مقصدهای مهم و مورد علاقه گردشگران تبدیل شده است. بیشتر گردشگران سوئیس را بخاطر کوهها، ساعتها، شکلات، پنیر و بی طرف بودن سیاسی آن می شناسند. با توجه به همجواری و به رسمیت شناختن زبان کشورهایی مانند آلمان، فرانسه و اتریش در سوئیس گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی تور سوئیس، تور آلمان، تور اتریش و تور فرانسه استفاده کنند و از سفر کردن به این کشور پر رمز و راز نهایت لذت را ببرند.


تور ارزان و لحظه آخری سوئیس

تور ارزان, تور لحظه آخری سوئیس

برای ورود به کشور سوئیس اخد ویزا اجباری می باشد و گردشگرانی که قصد ورود به این کشور را دارند باید ویزا تهیه نمایند. پس ارئه تور لحظه آخری برای این مسیر امکان پذیر نمی باشد. اما در مقابل گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی اروپا مانند تور سوئیس، تور آلمان و تور اتریش با قیمت مناسب و تنها با یک ویزا از طبیعت و مناظر بی نظیر این کشورهای همسایه به صورت همزمان استفاده کنند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور سوئیس  و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور تور سوئیس  از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی سوئیس و ازسوئیس باید با پرواز داخلی به سوئیس رفت.


سوال: امکان رزرو تتور سوئیس  از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور سوئیس نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورها در تور سوئیس برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور سوئیس شامل چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور سوئیس قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا تور به صورت چارتر بوده و کنسلی آن به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها

 

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید