تور اسپانیا | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی اسپانیا

اروپا, معرفی اسپانیا

اسپانیا در جنوب غربی اروپا واقع شده است. کشور اسپانیا یکی از بزرگ ترین و زیباترین کشورهایی می باشد که توانسته سالانه گردشگران بسیاری را جذب خود کند. این کشور از نظر وسعت پنجاه و یکمین کشور جهان بعد از فرانسه شناخته شده و توانسته است رتبه دوم را در بین کشورهای غرب اروپا از آن خود کند. پایتخت کشور اسپانیا شهر مادرید است که معنای زیبای خود یعنی قصر کوچکی که در دل این شهر و در مرکز کشور اسپانیا بر روی فلان آن واقع شده، را دارد. این کشور که بیشینه ای دو هزار ساله دارد و مملو از جاذبه های تفریحی بسیاری است توانسته است جایگاه ویژه ی خود را در ذهن گردشگران حفظ کند بیشتر مردم این شهر به زبان اسپانیایی صحبت می کنند اما در کنار آن به زبان های کاتالانی-گالیسین و زبان باسک نیز تسلط دارند. مردم اسپانیا دارای دین مسیحیت می باشند که بسیار به آن پایبند بوده و دارای اعتقادات محکمی نسبت به دین خود بوده و مذهب اصلی آنها نیز کاتولیک است. از جاذبه های گردشگری و تفریحی اسپانیا می توانیم به قصر سلطنتی، لاکونچا، قنات سگویا، کوئنکا و ایبیزا اشاره کنیم که هیجان خاصی به آدمی می بخشد و دارای طرفداران بسیاری است.


تور اسپانیا

اسپانیا, تور اسپانیا

یکی از تورهای پرطرفدار اروپایی که از جذابیت خاصی در بین گردشگران ایرانی و خارجی برخوردار است، تور اسپانیا می باشد. کشور اسپانیا دارای جاذبه های زیبا و مکان های گردشگری فراوانی است. مدرن بودن این کشور از یک طرف و آثار و بناهای تاریخی بی شمار آن از طرف دیگر باعث جذب بیش از ۷۵ میلیون نفر گردشگر در سال می شود که به موجب آن اسپانیا رتبه بالایی از نظر جذب گردشگر را در بین کشورهای اروپایی از آن خود کرده است. تمام گردشگران از سفر خود به اسپانیا خاطرات زیبا و به یادماندنی را در ذهنشان به ثبت می رسانند. با توجه به همسایگی این کشور با فرانسه و نزدیکی شرایط آب و هوایی و فاصله با ایتالیا مسافران علاقه مند به کشوران غربی اروپا می توانند از تورهای ترکیبی تور فرانسه, تور ایتالیا, تور اسپانیا استفاده کنند تا با قیمت های مناسب سفری زیبا و مطمئن به این سه کشور بی نظیر داشته باشند و از سفر خود  نهایت لذت را ببرند.


تور ارزان و لحظه آخری  اسپانیا

اسپانیا, تور ارزان اسپانیا, تور لحظه آخری اسپانیا

از آنجایی که کشور اسپانیا توانسته است همه ساله گردشگران زیادی را به سمت خود بکشاند و علاقه مندان خاص خود را دارد لذا تقاضا برای آن در ایام تعطیل سال بالا بوده و نرخ تور اسپانیا هم به تبع آن سر به فلک می کشد. از آنجا که استفاده از تورهای لحظه آخری اسپانیا به دلیل نیاز به ویزای اقامتی برای این کشور، ممکن نیست، از این رو طرفداران این کشور می توانند در ایام دیگر سال با تور ارزان اسپانیا و البته با تورهای ترکیبی اسپانیا، ایتالیا و فرانسه با قیمت نسبتا پایین تر اما با امکانات تفریحی بیشتری به مقصد این سه کشور سفر کنند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور اسپانیا و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور اسپانیا  از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی  مادرید و از مادرید باید با پرواز داخلی به اسپانیا  رفت.

سوال: امکان رزرو تور اسپانیا  از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.

سوال: آیا جهت رزرو تور اسپانیا نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.

سوال: نرخ تورها تور اسپانیا برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.

سوال: خدمات تور اسپانیاچیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

سوال: آیا تور اسپانیا قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

 وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید