تور آفریقای جنوبی | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی آفریقای جنوبی

معرفی آفریقای جنوبی

جمهوری آفریقای جنوبی کشوری واقغ در جنوب آفریقا که بین دو اقیانوس زیبای اطلس و آرام قرار دارد. این کشور تنها کشوری در جهان است که ۳ پایتخت متفاوت بنام های قوه مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاوان و قوه قضائیه در بلوم فونتین دارد. شهر ژوهانسبورک بعنوان بزرگ ترین شهر آفریقای جنوبی شناخته شده است. که گردشگران بسیاری خواهان سفر به این کشور جذاب و دیدنی می باشند. همچنین واحد پولی این کشور راند نام دارد. جمهوری آفریقای با کشورهایی نظیر نامیبیا، بوتسوانا، زیباه بوه، موزامبیک، سوازیلند و ماداگاسکارچی هم مرز می باشد. آفریقای جنوبی از لحاظ نژادی بسیار متنوع است زیرا از سایر شهرها به این کشور زیبا هجرت می کنند.


تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین تورهای آفریقایی می باشد که هر ساله بر تعداد علاقه مندان سفر به تور آفریقای جنوبی افزوده می شود. از آنجایی که کشور آفریقای جنوبی با کشورهایی نظیر نامیبیا، بوتسوانا، زیمباه بوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو همسایه میباشد گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی این کشورها استفاده کنند تا سفری به یاد ماندنی به سایر شهرهای همجوار را تجربه کنند. کشور آفریقای جنوبی از بهترین و رمانتیک ترین جاذبه های گردشگری برخوردار است و همه ساله طرفداران خاص خود را به این کشور زیبا و دلربا می کشاند تا از زیبایی های بی نظیر این کشور زیبا استفاده کنند.


تور ارزان و لحظه آخری آفریقای جنوبی

تور ارزان و لحظه آخری افریقای جنوبی

از آنجایی که ورود گردشگران به آفریقای جنوبی در صورت عدم وجود ویزا امکان پذیر نیست لذا رزرو تور لحظه آخری آفریقای جنوبی عملا ممکن نیست بنابراین گردشگرانی که قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارند می توانند از خدمات رفاهی تور ارزان آفریقای جنوبی استفاده کنند که برای این منظور باید قبل از سفر نسبت به تهیه ویزا اقدام کنند و با سفر به این کشور از جاذبه ها و شهرهای متنوع دیدن کنند و خاطرات خوبی را رقم بزنند.


 صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور آفریقای جنوبیو سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور  تور آفریقای جنوبی از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی آفریقای جنوبی  و از آفرقای جنوبی باید با پرواز داخلی به آفریقای جنوبی  رفت.

سوال: امکان رزرو تور آفریقای جنوبی از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.

سوال: آیا جهت رزرو تور آفریقای جنوبی نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.

سوال: نرخ تورها تور آفریقای جنوبی برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.

سوال: خدمات تور آفریقای جنوبی شامل چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

سوال: آیا تور آفریقای جنوبی قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است.


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید