تور سنگاپور | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی سنگاپور

معرفی سنگاپور

سنگاپورر کوچک ترین کشور جنوب شرقی آسیا می باشد که در جنوب شبه جزیره مالاریا واقع شده است. این کشور با مساحت ۷۱۸ کیلومتر مربع در مقایسه با بحرین وسعت کم تری دارد. یکی از منابع مهم و در آمد زا در سنگاپور صنعت گردشگری می باشد که هر ساله گردشگران زیادی از این کشور دیدن می کنند. سنگاپور از لحاظ ذخایر معدنی کشوری فقیر و اقتصاد آن متکی بر بخش صنعت و خدمات  می باشد. آب و هوای این کشور به دلیل فرار گرفتن در شمال خط استوا گرم و مرطوب بوده و میانگین بارش سالیانه در آن به بیش از ۲۳۴۰ میلی متر می رسد. سنگاپور از زمانی که در سال ۱۹۶۵ استقلال پیدا کرد یه یکی از پر رونق ترین کشور های جهان تبدیل شد و امروزه یکی از پر تردد ترین بندر های دنیا محسوب می شود. از جاذبه های گردشگری این کشور می توان به محله چینی ها, سنتوزا و دریای زیر آب, دریاچه دلفین های سنتوزا, باغ وحش و باغ پرندگان اشاره کرد.


تور سنگاپور

سنگاپور, تور سنگاپور

تور سنگاپور  از جمله پر طرفدار ترین تور های شرق آسیا می باشد که هر ساله بر علاقه مندان آن افزوده می شود. این تور به دلیل  وجود جاذبه های طبیعی و مدرن شهری, تنوع قومبتی و استفاده از زبان انگلیسی به غنوان زبان رسمی به یکی از قطب های جهان تبدیل شده است. علاوه بر این سنگاپور به عنوان یکی از تمیز ترین شهرهای جهان شتاخته شده که همه مناظر آن از سطح شهر گرفنه تا ساحل زیبا و آرامش بخش آن تمیز دیده می شود. این تور به دلیل همجواری سنگاپور با کشور مالزی معمولا با تور مالزی یه صورت ترکیبی برای گزدشگران علاقه مند به تور سنگاپور ارائه می شود.


تور لحظه آخری و ارزان سنگاپور

تور, سنگاپور, ارزان, لحظه آخری

یکی از معروف ترین تورها که مورد توجه بیشتر گردشگران سنگاپوز قرار گرفته تور لحظه آخری سنگاپور می باشد. البته با توجه به نیاز به صدور ویزا برای سفر به این کشور لذا عملا ارائه تورهای لحظه آخری به مقصد ستگاپور منتفی خواهد بود. اما استفاده از تورهای ارزان سنگاپور بویژه زمانی که پروازها به صوزت چارتر باشتد امکان پذیز خواهد بود و هزبنه های سفر به این کشور به طور محسوسی کاهش خواهد یافت.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور سنگاپور و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور سنگاپوراز تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی سنگاپور می باشد.


سوال: امکان رزرو تور سنگاپوراز شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد. همچینن در حال حاضر تور سنگاپور از مشهد، شیراز و تبریز نیز امکان رزرو دارد.


سوال: آیا جهت رزرو تور سنگاپور نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب:   گردشگران ایرانی در حال جاضر نیاز به اخذ ویزا نیست.


سوال: نرخ تورها در تور سنگاپور برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای افراد بالای ۵ سال تور کامل لحاظ می گردد. برای افراد بین ۲ تا ۵ سال(کودک) فقط هزینه بلیط هواپیما لحاظ می گردد. برای افراد زید ۲ سال (نوزاد) مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور آنتالیا چیست؟

جواب: تور آنتالیا عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور سنگاپورقابل کنسل شدن است؟

جواب: چون تور به صورت چارتر است، کنسلی امکان پذیر نیست.


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید