تور شیراز | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی شیراز

معرفی شیراز

از شهر زیبای شیراز در کتاب های مختلفی به نام های دیگری نظیر ((تیرازیس)) یا ((شیرازیس)) یاد شده است. این شهر زیبا مرکز استان فارس و یکی از بزرگ ترین شهر های ایران می باشد که سالانه هزاران گردشگر از نقاط مختلف به این شهر دیدنی سفر می کنند. شیراز مرکز استان فارس می باشد و جمعیت شهر شیراز در سال ۹۵ بالغ بر ۱/۷۱۲/۷۴۵ نفر بوده است و به علت هجرت گردشگران از نقاط مختلف به این شهر زیبا تعداد جمعیت رو به افزایش می باشد. این شهر زیبا در بخش مرکزی استان فاریس در ارتفاع ۱۴۸۶ متری از سطح دریا قرار دارد و در منطقه کوهستانی زاگرس واقع است و آب و هوای معتدل ذارد که بسیار دلچسب است شهر زیبای شیراز از سمت غرب به کوه دراک، از سمت شمال به کوههای بمو، سبز پوشان، چهل مقام و بابا کوهی محدود شده است.  این شهر در زمره یکی از مهم ترین شهرهای ایران شناخته شده است و توانسته است رتبه ی برتری را از لحاظ جاذبه های گردشگری و تفریحی ازان خود کند.


تور شیراز

تور شیراز

تور شیراز یکی از تورهای مورد پسند و پرطرفدار در بین تورهای داخل کشور می باشد چرا که جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری در این شهر زیبا به چشم می خورد. محل اولیه این شهر زیبا در روستای ابونصر بوده است. شهر زیبای شیراز به علت وجود جاذبه های گردشگری، فرهنگی، تاریخی، مذهبی و طبیعی توانسته است گردشگران بسیاری را به این شهر پرجاذبه جذب کند. شهر زیبای شیراز به شعر، شراب، باغ و گل و بلبل معروف است زیرا بیشتر شاعران ما در این شهر زندگی می کردد. هم چنین شیراز از قدیم به داشتن باغ هایی بسیار وسیع و زیبا شهرت داشته است و از جمله این باغ های زیبا می توانیم به باغ عفیف آباد، باغ دلگشاد و باغ جهان نما اشاره کنیم.


تور ارزان و لحظه آخری شیراز

 

تور ارزان و لحظه آخری شیراز

با توجه به اینکه شیراز یکی از بهترین شهرهای ایران شناخته شده است هر ساله تعداد بیشتری گردشگر از این شهر زیبا بازدید می کنند. چنانچه گردشگران سفر به شهر شیراز با تور لحظه آخری شیراز انجام دهند، گردشگران به راحتی می توانند از این شهر زیبا و جاذبه های بی نظیرش استفاده کنند و خاطرات خوبی را در ذهنشان به ثبت برسانند. هم چنین گردشگران می توانند از تورهای ارزان قیمت این شهر زیبا استفاده کنند البته لازم به ذکر است که این تورهای ارزان قیمت بیشتر در فصول سرد سال و ایام غیر تعطیل و البته ماه محرم و ماه رمضان در دسترس علاقه مندان می باشد.


 صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور شیراز و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور شیراز از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی مهرآباد و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی شیراز می باشد.


سوال: امکان رزرو تور شیراز از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد. همچینن در حال حاضر تور باکو از مشهد، شیراز و تبریز نیز امکان پذیر است.


سوال: آیا جهت رزرو تور شیراز نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بلی برای گردشگران ایرانی در حال جاضر نیاز به اخذ ویزا است.


سوال: نرخ تورها در تور شیراز برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای افراد بالای ۵ سال تور کامل لحاظ می گردد. برای افراد بین ۲ تا ۵ سال(کودک) فقط هزینه بلیط هواپیما لحاظ می گردد. برای افراد زید ۲ سال (نوزاد) مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور شیراز شامل چیست؟

جواب: تور شیراز عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور شیراز قابل کنسل شدن است؟

جواب: خیر چون تور به صورت چارتر است، کنسلی امکان پذیر نیست.


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید