تور سوئد | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

معرفی سوئد

اروپا, معرفی سوئد

سوئد یکی از کشورهای شمال اروپا می باشد که در شبه جزیره اسکندیناوی واقع شده است. پایتخت این کشور شهر استکلهم است. از نظر موقعیت جغرافیایی سوئد از غرب با کشور نروژ، از شرق با خلیج بوتنیا، از شمال شرق با کشور فنلاند، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با دانمارک همجوار است. سطح زندگی مردم سوئد از کیفبت بالایی برخوردار می باشد. نرخ بیکاری در این کشور پایین است و اقتصاد آن متکی به سرمایه گذاری در بخش خصوصی است. سوئد نزدیک به ۹٫۶ میلیون نفر جمعیت دارد که اکثر آنها به زبان سوئدی صحبت می کنند. سوئد از نظز شرایط اقلیمی به سه ناحیه آب و هوایی تقسیم شده است. بخش مرکزی آن آب و هوای قاره ای، بخش شمای دارای آب و هوای سرد و خشک و بخش جنوبی این کشور آب و هوای اقیانوسی دارد.


تور سوئد

تور سوئد

تور سوئد بدون شک بخاطر داشتن مناظز زیبا و حیرت انگیز، دهکده های ماهیگیری بی نظیر، سرزمین گوزن های شمالی و آفتاب تابستانی طولانی خود به عنوان یکی از تورهای منحصر به فرد اروپایی شهرت یافته است. به دلیل همجواری سوئد با کشورهایی نظیر نروژ، فنلاند و دانمارک گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی تور سوئد، تور فنلاند، تور نروژ و تور دانمارک استفاده کنند و از جاذبه های دیدنی این کشور که مورد هدف گردشگری قرار گرفته نهایت لذت را ببرند.


تور ارزان و لحظه آخری سوئد

تور ارزان و لحظه آخری سوئد

با توجه به ضرورت ویزا برای سفر به سوئد ارائه تور لحظه آخری سوئد امکان پذیر نمی باشد و گردشگران باید قبل از سفر به این کشور نسبت به تهیه ویزا اقدام نمایند. لذا گردشگرانی که قصد ورود به این کشور را دارند می توانند از تورهای ارزان که با قیمت مناسب توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شود بهره ببرند. همچنین گردشگران می توانند از تور ترکیبی سوئد، نروژ، فنلاند و دانمارک بهره ببرند که در اینصورت هزیبه های سفر نیز به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند و به طور همزمان نیز از این چند کشور زیبا و پر از جاذبه های دیدنی بازدید می کنند که باعث می شود تا از سفر خود لذت کافی را ببرند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور سوئد و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور سوئد از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی سوئد  است.


سوال: امکان رزرو تور سوئد از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو  تور سوئد نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورهاتور سوئد برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور سوئد  چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا  تور سوئد قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

 

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید