تور پرتغال | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

معرفی پرتغال

معرفی اروپا, کشور پرتعال

پرتغال یکی از کشورهای توسعه یافته جنوب غربی اروپا می باشد. پایتخت این کشور شهر لیسبون است. براساس آخرین سرشماری که در سال ۲۰۰۱ انجام شد جمعیت این کشور حدود ۱۰٫۵ میلیون نفر برآورد شده است. که بیشتر آنها پیرو دین مسیحیت از شاخه کاتولیک رومی می باشند. پرتغال یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ناتو می باشد و نحوه حکومت آن جمهوری پارلمانی است. زبان رسمی این کشور پرتغالی است. پرتغال آب و هوایی مطلوب دارد که شمال آن مرطوب و جنوب آن گرم وخشک می باشد. پرتغال از شمال و شرق به اسپانیا محصور شده است. کشور پرتغال از نه جزیره تشکیل شده است که از میان آنها فقط جزیره مادیرا و پورتو سانتو قابل سکونت می باشند. امروزه پایتخت پرتغال از جهات مختلفی دارای اهمیت می باشد و بعد از شهر مادرید دومین قطب اقتصادی برتر در شبه جزیره ایبری به شمار می رود.


تور پرتغال

تور اروپا, تور پرتغال

تور پرتغال به دلیل داشتن خط ساحلی بی نظیر و آثار تاریخی خود هر ساله بر تعداد گردشگران سفر به این کشور افزوده می شود. علاوه بر این، پرتغال با داشتن سواحل حیرت انگیز، روستاهای سحر آمیز و دشت های سرسبز و وسیع به یکی از پر بازدیدترین کشورهای اروپایی تبدیل شده است. وسعت کم پرتغال نسبت به همسایه اش اسپانیا سبب شده تا گردشگران بتوانند در زمانی یکسان و مدت زمان کمتر از همه شهرها و جاذبه های این کشور دیدن کنند. پس همجواری پرتغال با اسپانیا سب شده تا گردشگران از تور ترکیبی تور پرتغال و تور اسپانیا استفاده نمایند.


تور ارزان و لحظه آخری پرتغال

پرتغال, تور ارزان و لحظه آخری

گردشگرانی که قصد سفر به پرتغال را دارند بدون اخذ ویزا نمی توانند به این کشور سفر کنند پس ارائه تور لحظه آخری برای پرتغال امکان پذیر نمی باشد. ولی گردشگران با اخذ ویزای این کشور می توانند به راحتی به کشورهای همسایه آن مثل اسپانیا سفر کرده و همچنین می توانند از تور ارزان پرتغال که در فصل بهار آب و هوای این کشور معتدل تر و قیمت ها نسبت به تابستان ارزانتر همچنین از نظر گردشگر خلوت تر می باشد استفاده کنند و از سفر به این کشور نهایت لذت را برند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور پرتغال  و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد تور پرتغال از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی پرتغال و از  پرتغال باید با پرواز داخلی به پرتغال رفت.


سوال: امکان رزرو تور پرتغال از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور پرتغال نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورها تور پرتغال برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور پرتغال شامل چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور پرتغال قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید