تور پوکت | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی پوکت

پوکت , معرفی پوکت , تایلند

پوکت یکی از زیباترین جزایر جهان است که در کشور تایلند واقع شده است. این جزیره در جنوب غربی تایلند واقع شده و داری وسعت ۵۷۶ کیلومتر مربع است و همچنین دارای جمعیت بالغ بر۳۸۶,۰۰۰ نفر طبق سرشماری سال ۲۰۱۵ می باشد. از جاذبه های دیدنی پوکت می توان به جزیره جیمز باند، شهر قدیم پوکت، مجسمه بزرگ بودا، معبد چالونگ، جزیره فی فی، ساحل کاتانویی،ساحل پاتونگ و… نام برد.


تور پوکت

تور پوکت ، ارزان , لحظه آخری

تور پوکت از تورهای پرطرفدار به شما می آید که با استقبال خوبی از طرف ایرانیان نیز برخوردار روبرو شده است. تورهای پوکت معمولا به صورت تور ترکیبی پوکت+پاتایا برگزار می شود. تور پوکت نسبت به تور پاتایا معمولا لوکس تر و گرانتر است. با توجه به نیاز به اخذ ویزا تور لحظه آخری پوکت معمولا امکان پذیر نیست و باید حداقل ۳ روز قبل اقدام به خرید تور نمود.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور پوکت و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور پوکت از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی پوکت است.


سوال: امکان رزرو تور پوکت از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام می گیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور پوکت نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورها تور پوکت برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور پوکت چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور پوکت قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

 وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید