تور پاتایا | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی پاتایا

پاتایا , معرفی پاتایا , تایلند

پاتایا یکی از شرقی ترین خلیج های کشور تایلند است که با بیش از ۵٫۵ میلیون نفر جعمیت یکی از بزرگترین شهرهای این کشور محسوب می شود. پاتایا داری قزنت زیادی نیست و شکل گیری این شهر به دهه ۵۰ میلای برمیگردد که گروهی از سربازان آمریکایی برای اولین بار بهاین شهر امده و با توجه به بکر بودن شهر از آن استقبال نمودند. شکوفایی توریستی این شهر به دهه ۸۰ میلادی برمیگردد و تا به امروز به یکی از مقاصد مهم گردشگری در دنیا تبدیل شده است.


تور پاتایا

تور پاتایا , ارزان , لحظه آخری

تور پاتایا یکی از تورهای محبوب در کل دنیا است که عموما به صورت هوایی صورت می گیرد. تورهای پاتایا معمولا به صورت تور ترکیبی پاتایا+پوکت یا پاتایا+بانکوک برگزار می شود. تورهای پاتایا در ایران نیز مورد استقبال قرار می گیرند و عموما با پروازهای چارتر یا بعضا سیستمی برگزار می شوند. تور پاتایا با توجه به اینکه نیاز یه صدور ویزا دارد باید از حداق ۳ روز قبل اقدام شود و  به صورت تور لحظه آخر پاتایا امکان پذیر نیست.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور پاتایا و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور پاتایا از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی بانکوک و از بانکوک باید با پرواز داخلی به پاتایا رفت.


سوال: امکان رزرو تور پاتایا از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور پاتایا نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورها تور پاتایا برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


وال: خدمات تور پاتایا چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور پاتایا قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!

 


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید