تور نروژ | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

معرفی نروژ

معرفی نروژ

نروژ یکی از کشورهای واقع درشبه جزیره اسکاندیناوی می باشد که در شمال اروپا واقع شده است. نروژ از شمال شرق با فنلاند و روسیه و از شرق با سوئد همجوار می باشد. مردم این کشور به زبان نروژی و سامی صحبت می کنند. نروژ دارای ذخایر ارزشمند بسیاری مانند نفت، گاز طبیعی، چوب، مواد معدنی و شیلات می باشد ولی اقتصاد این کشور بیشتر بر پایه نفت، گاز و شیلات می باشد که همین امر سبب شده تا نروژ بعنوان یکی از ثروتمندترین کشور های جهان شناخته شود. واحد پول نروژ کرون است و از لحاظ شرایط آب و هوایی کشوری کوهستانی می باشد. قریب به ۸۲ درصد مردم نروژ گرایش به مذهب مسیحیت دارند. نروژ حدود ۳۸۵٫۲۵۲ کیلومتر مربع وسعت دارد که حدود پنج میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند. در اکثر مناطق شمالی نروژ شش ماه روز و شش ماه شب می باشد.


تور نروژ

تور نروژ, جزیره اسکاندیناوی

تور نروژ به دلیل داشتن کوهستان های سحر آمیز، آبدره های عمبق، صخره های حیرت انگیز و آبشارهای ریبا به یکی از تورهای پر طرفدار شهرت یافته است. گردشگران می تواند در سفر خود به این کشور از پدیده  شفق که در دنیا معروف می باشد و همچنین از خرس های قطبی موجود در حیات وحش دیدن کنند. کلیساهای نروژ از جنس چوب می باشند بر خلاف کلیسا دیگر کشورها که از سنگ ساخته شده اند که این نشاندهنده رونق صنعت چوب سازی در نروژ می باشد. با توجه به واقع شدن کشور هایی نظیر نروژ، سوئد ،فنلاند و دانمارک در جزیره اسکاندیناوی گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی تور نروژ، تور سوئد، تور دانمارک و تور فنلاند استفاده کنند و با سفر کردن به این کشورها از جمله نروژ که شادترین مردم دنیا در این کشور زندگی می کنند سفری فراموش نشدنی و مفرح را به همراه داشته باشند.


تور ارزان ولحظه آخری نروژ

تور ارزان و لحظه آخری, نروژ

با توجه به ضرورت اخذ ویزا برای سفر به نروژ ارائه تور لحظه آخری برای این مسیر امکان پذیر نمی باشد پس مسافران قبل از سفر به این کشور باید ویزا تهیه کنند. اما زمانی که پروازها به صورت چارتر باشند می توان از پکیج های تورهای ارزان نروز ارائه شده توسط آزانس های مسافرتی برای سفر به نروژ استفاده نمود که در اینصورت هزینه های سفر به نروژ نیز به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهند یافت. همچنین گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی نروژ، دانمارک، فنلاند و سوئد که با یک ویزا و قیمت مناسب می توان به این کشورها سفر کرد سفری خاطره انگیز را به شمال اروپا تجربه کرد.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور نروژ و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور نروژ از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی نروژ است.


سوال: امکان رزروتور نروژ از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور نروژ نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورهاتور نروژ برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور نروژ چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند


سوال: آیا تور نروژ قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید