تور هلند | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

معرفی هلند

معرفی هلند

هلند یکی از کشورهای کوچک اروپای غربی می باشد و پایتخت آن شهر آمستردام است. هلند از نظر موقعیت مکانی از شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از غرب بوسیله دریا با انگلیس همجوار می باشد. زبان رسمی این کشور هلندی است که به زبان آلمانی شباهت دارد. هلند به کشور آسیاب های بادی، دوچرخه، پنیر و گل لاله نیز شهرت دارد. جمعیت این کشور حدود شانزده میلیون و پانصد نفر است که اکثر آنها مسیحی پروتستان می باشند. با اینکه هلند در پرورش و صادرات گل و گیاه رتبه اول در جهان راداراست اما بخش اعظم اقتصاد آن بر پایه صنعت دامپروری و کشاورزی می باشد. در هلند تابستان ها کوتاه و ملایم ولی زمستانها سرد و یخبندان می باشد.


تور هلند

تور هلند

تور هلند یکی از تور های محبوب در میان گردشگران بالاخص هنر دوستان می باشد زیرا هلند دارای معماری منحصر به فرد و مملو از گنجینه های هنری می باشد که از نظر گردشگران مکانی رویایی به شمار می رود. هلتد به دلیل داشتن گلهای زیبا و رنگارنگ همچنین تراکم بالای جمعیت نیز مشهور می باشد و گردشگری یکی از صنابع درآمد زا و مهم این کشور به حساب می آید. هلند از اقوام و قومیت های متفاوتی تشکیل شده است اما به دلیل همجواری با کشورهای آلمان، بلژیک، فرانسه و انگلیس فرهنگ آن بر گرفته ار آداب و رسوم این کشور ها می باشد. که گردشگران می توانند با توجه به تشابه فرهنگی این کشورها از تورهای ترکیبی تور هلند با  تور آلمان، تور بلژیک و تور انگلیس استفاده کنند.


تور ارزان و لحظه آخری هلند

گردشگرانی که قصد سفر به هلند را دارند بدون اخذ ویزا نمی توانند به این کشور سفر کنند پس ارائه تور لحظه آخری برای هلند غیر ممکن می باشد. ولی گردشگرانی که می خواهند با قیمت مناسب به این کشور سفر نمایند می توانند از تورهای ارزان که در ایام سرد و غیر تعطیل بیشتر ارائه می شود استفاده کنند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور هلند  و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد درتور هلند  از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی هلند  است.


سوال: امکان رزرو تور هلند  از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزروتور هلند نیاز به اخذ ویزا هست؟

جواب. برای گردشگران ایرانی در حال حاضر نیاز به اخ ویزا نیست.


سوال: نرخ تورها درتور هلند  برای رده های سنی چگونه محاسبه می شود؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد


سوال: خدمات تور هلند چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند


.سوال: آیاتور هلند  قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید