تور مارماریس | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی مارماریس

 ترکیه, معرفی مارماریس

مارماریس شهری  بندری و توریستی است که نام اولیه این شهر فیسکوس بوده که در جنوب غرب ترکیه واقع  شده است. این شهر به دلیل قرار گرفتن در منطقه ساحلی مدیترانه ای دارای آب و هوای مطبوعی می باشد. بنابراین اکثر روزهای سال هوای این منطقه نسبتا خوب می باشد و فقط ممکن است در زمستان درجه هوا به ۱۵ درجه یا کمتر برسد. مارماریس دارای جمعیت ۳۱۰۰۰ نفری می باشد که در ایام مختلف سال دارای نوسان زیادی است و بسته به ورود و خروج گردشگران متعدد در طول سال به این شهر میزان جمعیت آن به بیش از ۱۰ برابر افزایش می یابد. از آثار و تورهای تفریحی مارماریس می توانیم به تمدن های کاریا، بیزانس، مصر اشور و … اشاره کنیم. سفر به مارماریس یکی از خاطرات ماندگار در ذهن هر گردشگری خواهد بود.


تور مارماریس

 تور مارماریس, مارماریس

تور مارماریس از پرطرفدارترین تورهای گردشگری در جهان می باشد و اکثر گردشگران ما برای سفرهای تفریحی به ترکیه آن را انتخاب می کنند. زیرا مارماریس با داشتن زیبایی های خاص خود توانسته است گردشگران زیادی را به خود جذب کند. این شهر به بهشت گمشده ترکیه در بین علاقه مندان به کشور ترکیه معروف است. هم چنین داشتن سواحل زیبای مارماریس منظره رومانتیک و دلنوازی را در ذهن گردشگران ایجاد کرده تا با قدم زدن در این سواحل لحظات خوشی را در کنار یکدیگر داشته باشند. علاوه بر سواحل مارماریس می توانیم به کوههای بلند و سر به فلک کشیده اش اشاره نمود که طبیعتی زیبا را به این شهر بخشیده است و همیشه جایگاه ویژه ی خود را در بین گردشگران حفظ کرده  است.


تور لحظه آخری و ارزان مارماریس

 مارماریس, تور لجظه آخری مارماریس

تور لحظه آخری مارماریس شامل سفری به یاد ماندنی به شهر زیبای مارماریس می باشد. و  یکی از محبوب ترین تورهای اروپایی می باشد که در تمام فصول مورد استقبال مسافران ایرانی قرار می گیرد. استفاده از تورهای لحظه آخری به مقصد مارماریس با توجه به عدم نیاز به ویزا برای سفر به این شهر دیدنی امکان پذیر است. همچنین سفر به مارماریس با تور مارماریس لحظه آخری و تور مارماریس ارزان زمانی ارزش خود را نشان خواهد داد که به این نکته ضروری توجه داشت که قیمت تورها برای مارماریس نسبت به سایر تور های کشور ترکیه مانند تور آنتالیا و تور آنکارا به مرور پایین تر می باشد.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور مارماریس و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور مارماریس از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی مارماریس می باشد.


سوال: امکان رزرو تور مارماریس از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد. همچینن در حال حاضر تور مارماریس


از مشهد، شیراز و تبریز نیز امکان پذیر است.

سوال: آیا جهت رزرو تور مارماریس نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: برای گردشگران ایرانی در حال جاضر نیاز به اخذ ویزا نیست.


سوال: نرخ تورها در تور مارماریس برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای افراد بالای ۵ سال تور کامل لحاظ می گردد. برای افراد بین ۲ تا ۵ سال(کودک) فقط هزینه بلیط هواپیما لحاظ می گردد. برای افراد زید ۲ سال (نوزاد) مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور مارماریس شامل چیست؟

جواب: تور مارماریس عموما شامل: بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری می باشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور مارماریس قابل کنسل شدن است؟

جواب: خیر چون تور به صورت چارتر است، کنسلی امکان پذیر نیست.


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید