تور مالدیو | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی مالدیو

مالدیو , معرفی مالدیو

مالدیو کشوریست جزیره ایی که در اقیانوس هند واقع شده است. حمعیت این کشور طبق آخرین سرشماری ۳۹۲,۰۰۰ نفر و مساحت آن ۲۹۲ کیلومتر مربع است. زبان رسمی این کشور دیوهی است که از زیرشاخه های زبان هند و اروپایی به شمار می آید. مالدیو از ۱۱۹۲ جزیره تشکیل شده است که از این تعداد ۲۰۰ عدد مسکونی و ۸۸ عدد گردشگری می باشند. هوای جزایر مالدیو تحت تاثیر اقیانوس هند همواره دارای دمای بین ۲۴ تا ۳۳ درجه سانتیگراد متغیر می‌باشد. علی‌رغم وجود هوای شرجی نسبتاً بالا، نسیم دریایی مداوم خنک باعث جابجا شدن هوا و تعدیل گرما می‌شود.


تور مالدیو

تور مالدیو , ارزان , لحظه آخری

تور مالدیو دارای شهرت جهانی است. گردشگری قظب اقتصادی مالدیو است به گونه ایی که برخی از جزایر این کشور صرفت جهت گردشکری اختصاص یافته اند و بیش ار ۷۰% اقتصاد مالدیو بر پایه گردشکری استوار است. تورهای مالدیو جزو تورهای لوکس به شمار می رود و هزینه سفر به جزایر آن برای گردشگران ایرانی بالاست. از دیگر تورهای مشابه می توان به تور بالی ، تور مالزی و تور پوکت اشاره کرد اما هزینه سفر به مالدیو از همه آنها  بالاتر است.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور مالدیو و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور مالدیو از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی مالدیو است.


سوال: امکان رزرو تور مالدیو از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام می گیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور مالدیو نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۴ روز قبل اقدام کرد.


سوال: نرخ تورها تور مالدیو برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور مالدیو چیست؟

جواب: عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور مالدیو قابل کنسل شدن است؟

جواب: خیر، کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

 وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید