تور لحظه آخری

تورهای لحظه آخری

سفر با تورهای لحطه آخری

تور لحظه آخری امروزه به عنوان یکی از بهترین گزینه های پیشروی مسافرین برای سفر به اقسانقاط ایران و جهان محسوب می شوند. تورهای لحظه آخری قالبا به تورهایی اتلاق می شود که حداکثر ۷۲ ساعت تا شروع حرکت آن تور باقی مانده باشد. آژانس های مسافرتی درصدد هستند تا با ارائه این تورها برای مسیرهای مختلف نظر مثبت مسافرین را جلب کنند. یعنی در مواقعی که تعدادی از  بلیط های چارتر رزرو شده برای مسافرین خالی بماند آزانس ها اقدام به پایین آوردن نرخ قیمت ها می نمایند تا طرفیت های خالی تور را شده با تقابل ضرر جبران نمایند و رضایت مشتریان را جلب نمایند. این تورها قبرای مسیرهای داخلی همچون تور مشهد و تور کیش قابل ارائه هستند اما برای مسیرهای خارجی با توجه به نیاز به صدور ویزا برای اکثر مسیرها، ارائه تور لحظه آخری امکان پذیر نیست. اما در بین تورهای خارجی برای تور ترکیه و تور گرجستان با توجه به عدم لزوم صدور ویزا برای این کشورها امکان سفر به شهرهای مختلف این کشورها با تور هایی همچون تور استانبول لحظه آخری، تور لحطه اخری آنتالیا، تور تفلیس لحظه آخری و هر نوع توری که برای آنها نیاز به صدور ویزا نباشد، امکان پذیر است.

نکته مهم در مورد تور لحظه آخر این است که نرخ آنها همیشه ارزان و آفری نیست و بستگی به زمان شروع تور و فصل مسافرت دارد. به عنوان مثال در ایام تعطیل و بویژه در نزدیکی عید نوروز نرخ تورهای لحظه آخری بسیار بالا رفته و عملا اخذ این تورها با هزینه های بالای مسافرتی همراه خواهد بود. این امر معمولا در خصوص تورهای لحظه آخری که برای نیمسال اول سال ارائه می شوند نیز صدق می کند. یکی از راهکارهای فرار از این هزینه های بالای تورهای لحظه آخری در این ایام این است که شما از مدت ها فبل اقدام به خرید تورهای پیش فروش شده نمائید. البته در مواقع دیگر سال و بخصوص در فصول سرد سال استفاده از پکیج های تور ارزان می تواند راهکاری هوشمندانه در دستور کار شما برای مسافرت باشد که مسلماٌ لذت سفر با تور را برای شما دوچندان خواهد نمود.

وبسایت جامع تورگشت به عنوان مجری مستقیم تور لحظه آخری با همکاری آژانس های مسافرتی و گردشگری در نظر دارد تا راهنمای انتخاب بهترین تور برای مسیرهای مختلف خارجی و داخلی چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ هزینه برای شما باشد. این وبسایت جامع برای مسیرهای مختلف داخلی و خارجی پکیج های ویژه و درعین حال با کیفیتی را با همکاری آزانس های پشتیبانی کننده در دسترس مخاطبین تورهای لحظه آخری در راستای رفاه حال گردشگران قرار می دهد. به عنوان مثال چنانچه محدودیت هایی از قبیل نیاز به ویزا برای ارائه تور لحظه آخری برای مسیر خاصی وجود  داشته باشد این وبسایت می کوشد تا با هماهنگی با آژانس های مسافرتی و ارائه پکیج های ارزان قیمت جبران نیود تور لحطه آخری را برای مسیر مورد نطر نماید. کافیست شما به ما اطمینان نمائید و برنامه ریزی مسافرتی خود را برای انواع تورهای مسافرتی داخل و خارج کشور را به ما بسپارید و سری به وبسایت تور گشت بزنید.

بدون دیدگاه

*

code

وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید