تور ایتالیا | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی ایتالیا

معرفی ایتالیا

ایتالیا در جنوب قاره اروپا وافع شده و پایتخت آن شهر رم می باشد که مساحتی حدود ۳۳۳ کیلومتر مربع دارد. بر اساس آخرین سر شماری جمعیت این کشور حدود ۶۰ میلیون و ششصد هزار نفر یوده که ۹۱ درصد جمعیت آن مسیحی می باشند. ایتالیا کشوری است توسعه یافته که در قلب دریای مدیترانه قرار دارد. صنایع مهم این کشور شامل فلز کاری، ماشین آلات، مواد شیمیایی، مواد غذایی، مشروبات، هواپیما سازی، اتمی و جنگ افزار می باشد. سالیانه تقریبا حدود ۲۰ میلیون گردشگر خارجی از این کشور زیبا دیدن می کنند. یکی از منابع مهم و پر درآمد در ایتالیا صنعت گردشگری می باشد که ۵٫۵ درصد از یخش تولید داخلی این کشور را به خود مختص  داده است.  آب و هوای این کشور مدیترانه ای می باشد. از جاذبه های گردشگری و مهم در ایتالیا می توان به کلوسئوم، کانال های ونیز، شهر پمپئی، برج کج پیزا، دریاچه کومو، ساحل آمالفی، شهر واتیکان و رومی فرم اشاره نمود.


تور ایتالیا

تور اروپا, تور ایتالیا

تور ایتالیا یکی از مشهور ترین و پزطرافدارترین تورهای اروپایی می باشد که هر ساله بر تعداد علاقه مندان سفر به تور ایتالیا افزوده می شود. در فصل بهار و پاییز گردشگران زیادی به رم سفر می کنند. در این دو فصل اتوبوس های توریستی بسیاری در شهر به چشم می خورند. پایتخت این کشور یعنی رم، شهری با بافت قدیمی است که تمدن آن قدمت زیادی داشته و در عین حال  مدرن و شیک بوده که دارای آثار تاریخی فراوان، مغازه ها و فروشگاه های بزرگ لباس فروشی و اجناس می باشند و گردشگران می توانند از این مراکز خرید خود را انجام دهند. با توجه به همجواری ایتالیا با فرانسه و شزایط اقلیمی و آب و هوایی مشابه این دو کشور تور ایتالیا به صوزت ترکیبی با تور فرانسه نبز برای علاقه مندان ارائه می شود که برای علاقه مندان به ایتالیا و کشورهای همسایه آن بسیار به صرفه خواهد بود.


تور ارزان و لحظه اخری ایتالیا

تور ایتالیا, ارزان , لحظه آخری

از آتجایی که ورود گردشگران و مسافرین به ایتالیا در صورت عدم وجود ویزا امکان پذیر نمی باشد لذا رزرو تور لحظه آخری ایتالیا عملاٌ ممکن نیست. بنابراین گردشگرانی که قصد سفر به ایتالیا زا دارند می توانند از خدمات رفاهی تور ارزان ایتالیا استفاده  کنند که برای این منظور باید قبل از سفر نسبت به تهیه ویزا اقدام نمایند و با سفر به این کشور از جاذبه ها و شهرهای متنوع ایتالیا نهایت استفاده را ببرند. همچنین گردشکران می توانند برای کاهش هزینه های سفر می توانند از تورهابی ترکیبی ایتالیا، اسپانیا و فراتسه استفاده کنند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور ایتالیا و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور ایتالیا از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی ایتالیا می باشد.

سوال: امکان رزرو تور ایتالیا از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام می گیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد. همچینن در حال حاضر تور ایتالیا از مشهد، شیراز و تبریز نیز امکان پذیر است.

سوال: آیا جهت رزرو تور ایتالیا نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بلی برای گردشگران ایرانی در حال جاضر نیاز به اخذ ویزا است.

سوال: نرخ تورها در تور ایتالیا برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای افراد بالای ۵ سال تور کامل لحاظ می گردد. برای افراد بین ۲ تا ۵ سال(کودک) فقط هزینه بلیط هواپیما لحاظ می گردد. برای افراد زید ۲ سال (نوزاد) مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد.

سوال: خدمات تور ایتالیا شامل چیست؟

جواب: تور ایتالیا عموما شامل: بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری می باشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

سوال: آیا تور ایتالیا قابل کنسل شدن است؟

جواب: خیر چون تور به صورت چارتر است، کنسلی امکان پذیر نیست.


سایر تورها:

 

 وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید