تور هند | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی هند

هندوستان ، معرفی هند

هند با نام رسمی جمهوری هندوستان کشوری است که در جنوب قاره پهناور آسیا قرار گرفته است. هندوستان دارای مساحت حدود ۳٫۵ میلیون کیلومتر مربع(بیش از ۲ برابر ایران) هفتمین کشور وسیع دنیاست. این کشور همچنین با جمعیت بیش از ۱٫۲ میلیارد نفر بعد از چین پرجمعیت ترین کشور دنیاست. هند با پاکستان، بنگلادش، نپال، بوتان، چین و برمه هم‌مرز است. این کشور دارای تنوع آب و هوایی بسیار متنوع بوده و به معنای واقعی کشوری ۴ فصل است. پائین‌ترین سطح هند، در اقیانوس هند، با ارتفاع صفر و بلندترین نقطه این کشور، قله کانچنجونگا، با ارتفاع ۸۵۶۸ متر در هیمالیا قرار دارد. مردم هند دارای تنوع نژادی و فرهنگی بسیار زیادی است. نژاد مردم هند ۲۵% هند و آریایی، ۷۲% دراویدی و ۳% زرد است. در این کشور همچنین ۴۱۵ زبان زنده دنیا وجود دارد اما زبان رسمی این کشور هندی و انگلیسی است. تنوع ادیان هم در کشور هند بسیار زیاد است اما حدود ۸۰٫۵٪ مردم هند پیرو آئین‌های هندو و حدود ۱۳٫۴٪ مسلمان هستند و مابقی ذر اقلیت هستن که میتوان به مسیحی ها و سیک ها اشاره کرد. هندی ها در طی حکومت ۸۰۰ ساله ایرانیان و ترک ها بر این کشور تاثیر زیادی از فرهنگ و زبان فارسی گرفته اند.


تور هند

تور هند , ارزان , لحظه آخری

تور هند در سال های اخیر برای  کسانی که عاشق طبیعت هستند با استقبال خوبی روبرو شده است. تورهای هند از ایران عموما هوایی برگزار می شود. با توجه به نیاز به صدور ویزا امکان سفر به این کشور با تور لحظه آخری هند وجود ندارد. بیشتر مسافران هند کسانی هستند که صرفا علاقه مند به آشنایی با فرهنگ غنی این کشور می باشند و همچینن راغب به مشاهده طبیعت زیبای این کشور هستند.این کشور بخشی از طبیعت آن مشابه مالزی و اندونزی و حتی چین است. از این رو  تور بالی ، تور مالزی و تور چین نیز میتواند مورد توجه گردشگران تور هند باشند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور هند و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور هند از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی پوکت است.


سوال: امکان رزرو تور هند از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام می گیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور هند نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورها تور هند برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور هند چیست؟

جواب: عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور تور هند قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

 وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید