تور یونان | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

معرفی یونان

معرفی یونان

یونان یکی از کشورهای جنوب شرقی اروپا می باشد که در جنوب شبه جزیره بالکان واقع شده است. این کشور از شمال با آلبانی، مقدونیه و بلغارستان و از شزق با ترکیه دارای مرزهای زمینی مشترک می باشد. یونان در محل اتصال سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا قرار دارد و بعنوان مهد مغرب زمین در جهان نیز شناخته می شود. یونان دارای آب و هوایی مدیترانه ای می باشد که تابستان هایی گرم و خشک و زمستان های آن مرطوب و معتدل است. حدود ده میلیون و هفتصد هزار نفر در یونان زندگی می کنند که ۹۸ درصد آنها مسیحی ارتودوکس می باشند و فقط تعداد اندکی از مردم مسلمان هستند. زبان رسمی مردم این کشور یونانی است. در سال های اخیر صنعت توریسم بسیار گسترش پیدا کرده است و منبع درآمد مهمی برای این کشور محسوب می شود.


تور یونان

یونان, تور یونان

تور یونان به دلیل موقعیت جغرافیایی و تشابه فرهنگی نسبتا نزدیک با ایران و در عین حال تمدن غتی این کشور یکی از تورهای شرق اروپایی پر طرفدار در میان ایرانیان به شمار می رود. یونان از یک شیه جزیره بزرگ و سواحل بسیاری تشکیل شده است و گردشگران می توانند در سفر خود به این کشور از سواحل زیبا و حیرت انگیز آن برای شنا، آفتاب گرفتن، قایق سواری و دیگر ورزش های آبی استفاده کنند. از آنجا که یونان با بلغارستان و ترکیه دارای مرزهای مشترک می باشد لذا گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی تور ترکیه، تور بلغارستان، تور یونان استفاده کنند و از سفر کردن به این کشور نهایت لذت را ببرند.


تور ارزان و لحظه آخری یونان

تور ارزان و لحظه آخری یونان

از آنجا که برای سفر به یونان اخذ ویزا اجباری می باشد پس ارائه تورهای لحظه آخری یونان منتفی خواهد بود. ولی گردشگران می توانند در فصول سرد سال که ترافیک مسافران این کشور از حجم کمتری برخوردار است از تورهای ارزان که به صورت ترکیبی برای یونان و کشورهای همسایه آن با قیمت های مناسب ارائه می شود استفاده کنند و با صرف هزینه ای پایین سفر خوشی را به شرق اروپا داشته باشتد.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور یونان  و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور تور یونان از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی یونان و از  یونان باید با پرواز داخلی به یونان رفت.


سوال: امکان رزرو تور یونان از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور یونان  نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورها تور اتریش برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور یونان  شامل چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیاتور یونان  قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

 

 

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید