تور فرانسه | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

معرفی فرانسه

فرانسه

فرانسه کشوری مدرن واقع در اروپای غربی است. پایتخت این کشور پاریس و زبان رسمی آن فرانسوی است. فرانسه ۵۵۰ هزار کیلومتر مربع مساحت دارد به همین دلیل لقب پهناورترین کشور اروپایی را به آن داده اند. از کشورهای هم مرز با فرانسه می توان به بلژیک، آلمان، ایتالیا، سوئیس و … اشاره کرد. جمعیت کشور فرانسه ۶۵ میلیون نفر و واحد پول آن یورو می باشد. فرانسه سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا به شمار می آید و کشوری دارای تسحیلات هسته ای می باشد. طی ۵۰۰ سال گذشته فرانسه از قدرت های بزرگ فرهنگی، اقتصادی و نظامی در جهان بوده و در اروپا و دیگر بخش های جهان نفوذ سیاسی داشته است. در فرانسه رئیس حکومتT رئیس جمهور است که با رای مستقیم مردم انتخاب می شود و دوره ریاست جمهوری در فرانسه پنج سال است. کشور فرانسه در سال ۱۹۹۸ میلادی با ۷۰ میلیون گردشگر مقام نخست کشورهای توریستی جهان را  از آن خود کرده است. این کشور از نظر تعداد سالانه گردشگران در مقام بالاتر از اسپانیا، ایتالیا، آلمان و چین قرار دارد البته این مسافران به قصد گردش به فرانسه نمی روند بلکه فرانسه فقط برای تفریح و سر گرمی و سپری کردن تعطیلات شهرت ندارد. این کشور که در خلال جنگ های جهانی اول و دوم بخش زیادی از ثروت و قدرت خود را از ذست داده یکی از بزرگ ترین کشورهای صنعتی در سرتاسر دنیاست و می توان گفت فرانسه دقیقا رتبه ششم را میان کشورهای صنعتی برتر دنیا از آن خود کرده است.


تور فرانسه

تور فرانسه

 تور فرانسه سالانه هزاران گردشگر را جذب خود کرده است چرا که کشور فرانسه یکی از زیباترین کشورهای اروپایی هست. زیبایی های کشور فرانسه در همه شهرهای آن قابل لمس است اینگونه نیست که همه چیز آن در مرکز کشور یا فقط در یکی دو شهر آن جمع شده باشد به هر شهر این کشور زیبا که سفر کنید موردی زیبا برای هیجان زده شدن پیدا می کنید. از آنجا که این کشور مهد هنر و فرهنگ های مختلفی است مردم با زبان های مختلف در آنجا صحبت می کنند اما زبان اصلی این کشور فرانسوی است. در کشور فرانسه این یک مساله کاملا فردی است مردم ادیان مختلفی دارند اما بیشتر آنها به دین مسیحی اعتقاد دارند از این رو کلیساهای زیادی در سطح شهرهای مختلف به چشم می خورد. با شرکت در تور فرانسه بهترین و به یادماندنی ترین سفر را تجربه کنید. تور فرانسه بیشترین مخاطب را در بین نورهای اروپایی داراست به عنوان مثال کشور های ارمنستان و گرجستان که مانند کشور فرانسه در اروپا واقع شده اند اما یا ابن حال تور گرجستان و تور ارمنستان با تور فرانسه ار لحاظ میزان گردشگر و مسافر قابل مقایسه نیست.


تور لحظه آخری و ارزان فرانسه

تور ارزان و لحظه آخری فرانسه

با توجه به اینکه سفر به کشور فرانسه با اخذ ویزا امکان پذیر هست به همین علت امکان رزرو تور لحظه آخری فرانسه میسر نیست. با توجه به تقاضای زیاد برای تورهای فرانسه در بین علاقه مندان به این کشور، گردشگران می توانند برای رزرو کردن تور ارزان فرانسه هر چه زودتر اقدام نمایند و آن را به روزای آخر موکول نکنند و از سفری ایمن و بسیار دلنشین و جذاب به کشور فرانسه بهره ببرند و خاطراتی به یاد ماندنی را در ذهن خود به ثبت برسانند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور فرانسه و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور فرانسه از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی  پاریس است.


سوال: امکان رزرو تور فرانسه از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور فرانسه نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورها در تور فرانسه برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور فرانسه چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال:ایا تور فرانسه قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید