تور فنلاند | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی فنلاند

معرفی فنلاند

فنلاند کشوری واقع در شمال اروپا است که در جزیره اسکاندیناوی قرار دارد. مرکز این کشور شهر هلسینکی نام دارد. فنلاند از شمال به نروژ، از شرق به روسیه و از غرب به سوئد محدود شده است. فنلاندی و سوئدی دو زبان رسمی این کشور می باشند ولی حدود ۹۰ درصد مردم به زبان فنلاندی با یکدیکر صحبت می کنند. فنلاند حدود پنج و نیم میلیون نفر جمعیت دارد که یک میلیون نفر از آنها در شهر هلسینکی زندگی می کنند. به دلیل برقراری سطح امنیت و رفاه اجتماعی بالا بیشتر مردم کشور فنلاند را برای اقامت انتخاب می کنند. در این کشور هر ساله جشن های مهمی نظیر کریسمس، جشن نیمه تابستان، عید پاک، روز مادر ، روز دوستی و روز استقلال برپا می شود که مردم در این جشن ها شادی و پایکوبی می کنند. فنلاند دارای تابستان های بسیار گرم و کوتاه و زمستان های تاریک، سرد و طولانی می باشد.


تور فنلاند

اروپا, تور فنلاند

تور فنلاند به دلیل طبیعت زیبا و جاذبه های تفریحی و تاریخی بسیار سبب شده تا این کشور  هم برای تعطیلات زمستانی و  هم تابستانی بهترین مکان برای گردشگران محسوب شود. گردشگران می توانند در سفر به فنلاند از  جاذبه های دیدنی و خوش منظره آن نهایت لذت راببرند همچنین کسانیکه علاقه مند به داستان های افسانه ای می باشند بدون شک این کشور مکان فوق العاده ای می باشد. باتوجه به همجواری و شرایط اقلیمی مشابه فنلاند با نروژ، سوئد و دانمارک گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی تور فنلاند، تور نروژ، تور سوئد و تور دانمارک استفاده کنند و از پدیده شفق که در این کشورها به وقوع می پیوندد نهایت لذت را ببرند.


تور ارزان و لحظه آخری فنلاند

تور فنلاند, ارزان و لحظه آخری

برای سفر به کشور فنلاند صدور ویزا اجباری می باشد و گردشگران از مدت ها قبل باید برای اخذ ویزای توریستی به مقصد فنلاند اقدام نمایند. پس ارائه تور لحظه آخری فنلاند عملا منتفی خواهد شد. ولی گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی فنلاند با کشورهای همسایه آن مانند سوئد، نروژ و دانمارک استفاده کنند که در این صورت می توانند با یک ویزا و با صرف هزیبه کمتر به این کشورهای اروپایی سفر کنند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور فنلاند و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور فنلاند  از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی فنلاند است.


سوال: امکان رزروتور فنلاند  از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است


.سوال: آیا جهت رزرو تور فنلاند  نیاز به اخذ ویزا هست؟

جواب. برای گردشگران ایرانی در حال حاضر نیاز به اخ ویزا نیست.


سوال: نرخ تورها درتور فنلاند برای رده های سنی چگونه محاسبه می شود؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد


.سوال: خدمات تور فنلاند چیست؟

جواب: عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور فنلاند  قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید