تور اروپا | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

معرفی اروپا

معرفی اروپا

اروپا قاره ای است که از لحاظ وسعت بعد از اقیانوسیه دومین قاره کوچک می باشد. قاره اروپا مساحتی حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع دارد که جمعیت آن حدود ۸۰۷ میلیون نفر می باشد و از نظر تراکم جمعبت بعد از آسیا رتبه دوم را از آن خود کرده است. همچنین این قاره در نیمکره شمالی واقع شده است. قاره اروپا از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از جنوب به دریای مدیترانه و دریای سیاه، از غرب به اقیانوس اطلس و از سمت مشرق به قاره آسیا محصور شده است. در اروپا به دلیل سکونت اقوام مختلف تنوع زبانی و گویشی بسیاری وجود دارد و مردم کشورهای واقع در این قاره به سختی زبان یکدیگر را درک می کنند. زبان های رابج در اروپا شامل انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، سوئدی و دانمارکی می باشد. قاره اروپا توسط تنگه های داردانل و بسفر و دریای مرمره از قاره کهن آسیا و بوسیله تنگه جبل و الطارق از قاره آفریقا منفصل شده است. جریان یافتن آبهای گرم گلف استریم به آبهای غرب اروپا سبب شده تا این قاره  آب و هوای معتدل داشته باشد.


تور اروپا

تور, تور اروپا

تور اروپا از پر مخاطب ترین تورها می باشد زیرا قاره اروپا مملو از جاذبه های گردشگری ریبا و حبرت انگیزی مانند شکنجه گاههای قرون وسطی و موزه های بسیاری می باشد. اروپا به قاره سبز نیز شهرت دارد چون که در منطقه معتدل شمالی قرار دارد و اکثر کشورهای نابع آن از طبیعت بی نظیری برخوردار هستند. قاره اروپا به دلیل دارا بودن کشور های پرجاذبه بسیار تورهای متنوعی دارد که هر ساله گردشگران بی شماری به این کشورهای اروپایی سفر می کنند. که مشهور ترین تورهای اروپایی شامل تور ایتالیا، تور فرانسه، تور اسپانیا، تور آلمان و تور انگلستان می باشند که گردشگران می توانند از این تورها استفاده کنند و از سفر کردن به کشورهای اروپایی نهایت لذت را ببرند.


تور ارزان و لحظه آخری اروپا

تور اروپا, تور ارزان و لحظه آخری

از آنجایی که برای ورود به کشورهای اروپایی صدور ویزا اجباری است پس ارائه تور لحظه آخری برای کشورهای اروپا تقریبا غیر ممکن می باشد. با توجه به اینکه اغلب کسورهای این قاره زیر نظر اتحادیه اروپا می باشند ایرانیان عزیز با اخذ ویزا برای یکی از کشورهای اروپایی می توانند به سراسر این قاره سفر کنند و از تورهای ترکیبی اروپا بهره ببرند که در فصل های سرد سال یا زمانی که شرایط جوی نامناسب می باشد با افت قیمت ها به نوعی قادر خواهند بود تا از تورهای ارزان اروپا که توسط آژانس های مسافرتی با قیمت های مناسب ارائه می شود استفاده کنند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور اروپا  و سفر به این قاره سبز پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور  تور اروپا از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی اروپا  و از اروپا باید با پرواز داخلی به اروپا  رفت.

سوال: امکان رزرو تور اروپا از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.

سوال: آیا جهت رزرو تور اروپا نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.

سوال: نرخ تورها تور اروپا برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.

سوال: خدمات تور اروپا شامل چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

سوال: آیا تور اروپا قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید