تور انگلیس | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

معرفی انگلیس

معرفی انگلیس

انگلیس یکی از بزرگترین و مهمترین کشورهای واقع در بریتانیا می باشد. پایتخت این کشور شهر زیبا و توریستی لندن است. انگلیس از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز مرز مشترک دارند. این کشور تقریبا ۱۳۰۳۹۵ کیلومتر مربع وسعت دارد. براساس آخرین سرشماری که در سال ۲۰۱۴ میلادی صورت گرفت جمعیت این کشور ۵۴۳۱۶۶۰۰ نفر برآورد شده است. انگلیس از جزایر متعددی تشکیل شده است که از معروف ترین این جزایر می توان جزیره وایت و جزیره من را نام برد. از نظر شرایط اقلیمی انگلیس دارای آب و هوایی معتدل می باشد که دمای هوا در زمستان از صفر درجه پایین تر و در تابستان از ۳۲ درجه بالاتر نمیرود. ژانویه و فوریه سردترین ماه سال و ژوئیه گرم ترین ماه در انگلیس می باشد.


تور انگلیس

تور انگلیس

تور انگلیس یکی از تورهای مشهور اروپایی می باشد. انگلیس کشوری مدرن و لوکس است و آنچه باعث شد تا انگلیس از دیگر کشورهای اروپایی برتر و متفاوت تر به نظر برسد اصالت فرهنگی و آداب و رسوم خاص  مردم این کشور می باشد. از آنجا که انگلیس، اسکاتلند و ایرلند شمالی در جزیره بریتانیا واقع شده اند گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی تور انگلیس، تور اسکاتلند و تور ایرلند شمالی استفاده نمایند و با سفر به این جزیره فوق العاده لحظات خوشی را سپری کنند.


تور ارزان ولحظه آخری انگلیس

تور ارزان و لحظه آخری اروپا

گردشگرانی که قصد سفر به انگلیس را دارند قبل از سفر به این کشور باید نسبت به تهیه ویزا اقدام نمایند. پس ارائه تور لحظه آخری انگلیس به دلیل محدودیت زمانی امکان پذیر نمی باشد. لذا گردشگرانی که می خواهند با قیمت مناسب به انگلیس سفر کنند می توانند از تورهای ارزان انگلیس که بیشتر در ایام غیر تعطیل و سرد ارائه می شود استفاده نمایند. ابته تورهای ترکیبی انگلیس با کشورهای مجاور آن هم در دسترس گردشگران می باشد که بزرگترین مزیت آن سفر به چند کشور به طور همزمان و با صرف هزینه کمتر نسبت به تورهای جداگانه مشابه اروپایی است.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور انگلیس و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور  تور انگلیس از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی انگلیس و از انگلیس باید با پرواز داخلی به انگلیس رفت.

سوال: امکان رزرو تور انگلیس از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.

سوال: آیا جهت رزرو تور انگلیس نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.

سوال: نرخ تورها تور انگلیس برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.

سوال: خدمات تور انگلیس شامل چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

سوال: آیا تور انگلیس قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید