تور دانمارک | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

معرفی دانمارک

معرفی اروپا, دانمارک

کشور دانمارک در بخش جنوبی شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است که در شمال اروپا قرار دارد و یکی از کشورهای حوزه شینگن به شمار می رود. پایتخت این کشور شهر کپنهاک می باشد. دانمارک حدود ۴۳٫۰۶۹ کیلومتر مربع وسعت دارد که از شمال به تنگه اسکاژراک، از جنوب به آلمان، از شرق به دریای بالتیک و از غرب به دریای شمال محصور شده است. این کشور از شیه جزیره ای به نام ژوتلند و ۴۴۲ جزیره متعدد تشکیل شده است که از این تعداد جزیره فقط ۷۶ جزیره قابل سکونت هستند. دانمارک تقریبه ۵٫۵ میلیون نفر جمعیت دارد که ۸۰ درصد آنها پیرو دین مسیحیت می باشند. آب و هوای این کشور معتدل است و در مناطق اطراف دریای شمال در تمام فصول سال مخصوصا تابستان و پاییز باران می بارد. طبق آماری که در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ انجام شد دانمارک به عنوان شاد ترین کشور جهان و مردم ساکن این کشور به عنوان خوشبخت ترین مردم جهان منتخب شدند. که این امر نشاندهنده ارتقای سطح رفاه اجتماعی و کیفیت زندگی در دانمارک می باشد.


تور دانمارک

تور دانمارک

تور دانمارک یکی از تور های محبوب و مورد پسند گردشگران می باشد چرا که این کشور دارای جلوه هایی زیبا و جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد. دانمارک به دلیل داشتن مناظر بی نظیر، رمانتیک و هوای نسبتا سرد کشوری رویایی در بین گردشگران شناخته شده است که هانس کریستین اندرسن نیز در داستان های خود به آن پرداخته است. با توجه به همجواری دانمارک با سوئد و نروژ همچنین خویشاوندی و آداب و رسوم و فرهنگهای نسیتا نردیک این کشورها گردشگران می توانند از تورهای ترکیبی تور دانمارک، تور نروژ و تور سوئد استفاده کنند و با سفر کردن به این کشورها از جاذبه های دیدنی و طبیعت بکر و منحصر به فرد آنها لذت ببرند.


تور ارزان و لحظه آخری دانمارک

اروپا, تور ارزان و لحظه آخری , دانمارک

گردشگرانی که قصد سفر به کشور های حوزه شینگن از جمله کشور دانمارک را دارند بدون صدور روادید نمی توانند به این کشور سفر کنند لذا ارائه تور لحظه آخری امکان پذیر نمی باشد و مسافران قبل از سفر باید ویزا تهیه کنند. ولی گردشگران می توانند از تور ارزان دانمارک که در ایام غیر لعطیل و فصل های سرد با قیمت مناسب توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شود استفاده کنند. همچنین گردشگران می توانند از تور های ترکیبی دانمارک، سوئد و نروژ نیز استفاده کنند که در ابنصورت می توانند از یک ویزا برای سفر همزمان به این کشور ها بهره لازم را ببرند که از لحاظ هینه ای و هم زمانی به نفع گردشگران خواهد بود.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور سوئد  و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور  تور سوئد از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی سوئد  و از سوئد باید با پرواز داخلی به سوئد  رفت.

سوال: امکان رزرو تور سوئد از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.

سوال: آیا جهت رزرو تور سوئد نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.

سوال: نرخ تورها تور سوئد برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.

سوال: خدمات تور سوئد شامل چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

سوال: آیا تور سوئد قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید