تور چین | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی چین

چین , معرفی چین , تورگشت

چین با عنوان رسمی جمهوری خلق چین کشوری است که در شرق قاره اسیا قرار گرفته است. چین با بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون نفر پر جمعیت ترین کشور دنیاست. همچنین این کشور با مساحت حدود ۹/۶ میلیون کیلومتر مربع سومین کشور وسیع دنیا به شمار میرود. این کشور از شرق و جنوب با دریای چین شرقی، خلیج کره، دریای زرد، و دیگر آبهای آزاد احاطه شده‌است و با ۱۴ کشور هم‌مرز است. بیش از ۹۰% مردم چین از قوم هان ها تشکیل داده اند و  ژوانگ با ۱٫۳ درصد، منچو با ۰٫۸۶٪، اویغور با ۰٫۸۶٪  بیشترین جمعیت از اقلیت های قومی چین را تشکیل می دهند. زبان رسمی مردم چین ماندارین است که بیش از ۷۰% مردم چین با این زبان صجبت میکنند. همچنین ۲۲۹ زیان زنده دیگر نیز در این کشور وجود دارد  که اغلب آنها به گروه زبان‌های چینی از خانواده چینی-تبتی تعلق دارند.


تور چین

تور چین , ارزان , لحظه آخری

با توجه به جاذبه های گردشگری فراوان در چین، امروزه این کشور به یکی از قطب های گردشگری در آسیا تبدیل شده است. تمدن چین بسیار کهن و بزرگ می باشد و این کشور دارای آثار تاریخی فراوانی است که همه ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. تور چین معمولا به صورت ترکیبی برگزار می شود. تور چین اخیرا در کشور ما نیز طرفدارن زیادی پیدا کرده است. طبیعت بسیار زیبا در کنار آثار تاریخی فراوان و  تنوع ادیان و فرهنگ ها در این کشور باعث گردیده است تا گردشگران زیادی هر ساله از این کشور دیدن کنند. چین با توجه به تشابه مناطق جغرافیای با هند و مالزی این قابلیت را دارد  تا تورهای چین به صورت ترکیبی با تور مالزی و تور هند نیز برگزار شود. با توجه به نیار به صدور ویزا امکان برگزاری تور چین لحظه آخری وجود ندارد و باید حداقل ۴ روز قبل اقدام کرد.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور چین و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور تور چین از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی پکن است.

 

سوال: امکان رزرو تور چین از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام می گیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.

 

سوال: آیا جهت رزرو تور چین نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.

 

سوال: نرخ تورها تور چین برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.

 

سوال: خدمات تور چین چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

 

سوال: آیا تور چین قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید